Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks cywilny

  przewidzianych albo wynikających z właściwości czynności prawnej, można dokonać czynności prawnej przez przedstawiciela.§ 2. Czynność prawna dokonana przez przedstawiciela w granicach (...)

 • Ochrona tylko dla stałego pośrednika handlowego

  ; W odniesieniu do skutków finansowych rozwiązania umowy dla przedstawiciela handlowego art. 17 dyrektywy stanowi, że państwa członkowskie podejmą środki niezbędne w celu zapewnienia, (...)

 • Przed wakacjami - zabezpiecz mieszkanie

  zapewnienia ze strony przedstawiciela handlowego, że ten dokładnie przedstawił ofertę; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do treści umowy należy poprosić przedstawiciela handlowego, (...)

 • Porada prawna na temat umowa dla przedstawiciela handlowego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa dla przedstawiciela handlowego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • I - KODEKS CYWILNY - Część ogólna

  przez osobę, w której imieniu umowa została zawarta. § 2. Druga strona może wyznaczyć osobie, w której imieniu umowa została zawarta, odpowiedni termin do potwierdzenia umowy; (...)

 • Odpowiedzialność producenta i sprzedawcy

  producenta. Dla jednoczesnej odpowiedzialności przedstawiciela handlowego duże znaczenie może mieć jednak przyjęcie na siebie odpowiedzialności gwarancyjnej przedstawiciela (...)

 • VI - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 720 - art. 834)

  dającego zlecenie nie może być krótszy niż termin ustalony dla agenta. Przedłużenie terminu dla agenta powoduje takie samo przedłużenie dla dającego zlecenie. § 3. Jeżeli (...)

 • Ustawa o obligacjach

  finansowej emitenta - przed wystąpieniem okoliczności stanowiących naruszenie obowiązków emitenta ciążących na nim w ramach emisji - o ile zdaniem banku-reprezentanta sytuacja ta stwarza realne zagrożenie (...)

 • Podstawowe rejestry oraz uczestnicy procedury zakupu mieszkania

  księga wieczysta obejmuje lokal stanowiący odrębną własność, napis "księga wieczysta prowadzona dla nieruchomości wspólnej", jeżeli księga wieczysta prowadzona jest dla nieruchomości, (...)

 • Prawo celne - Kodeks celny

  zobowiązany do zapłaty odsetek w wysokości przewidzianej dla odsetek za zwłokę od zaległości podatkowych.6. Odsetki, o których mowa w ust. 5, są naliczane od dnia następującego po dniu upływu (...)

 • Jakie są skutki działania rzekomego pełnomocnika?

  granice, w jakich przedstawiciel władny jest działać w imieniu i ze skutkiem dla reprezentowanego. Brak potwierdzenia wyznacza dla rzekomego pełnomocnika pewne obowiązki względem podmiotu, z (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa zlecenia-wątpliwości i nieuczciwy pracodawca.

  Witam Trafił mi się wyjątkowo felerny pracodawca. Zacznę od tego, że znalazłam ogłoszenie o pracę w internecie, gdzie pisało iż pracodawca oferuje (...)

 • Działanie w celu dobrowolnego odejścia

  Witam serdecznie; Od ponad miesiąca jestem na zwolnieniu lekarskim L4 z powodu wypadku podczas pracy. Od tego momentu do dnia dzisiejszego miało miejsce (...)

 • Umowa najmu na czas określony-jak wypowiedzieć

  umowa najmu lokalu użytkowego została zawarta na czas określony, od daty do daty. Niestety nie zawiera zapisu o możliwości wypowiedzenia, czy i na (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Godziny nadliczbowe pilne!

  Witam, Proszę o pilną pomoc otóż pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego, podpisując umowę o pracę, podpisałam również informację, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane