Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • VI - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 720 - art. 834)

  umowa ubezpieczenia nie wiąże się bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową ubezpieczonej osoby fizycznej, art. 3851-3853 stosuje się odpowiednio w zakresie, w jakim umowa dotyczy (...)

 • Wady i zalety umowy agencyjnej i umowy zlecenie

  Jakie są wady i zalety umowy agencyjnej i umowy zlecenie? Umowa zlecenie- niskie koszty- duże prawdopodobieństwo ustalenia istnienia stosunku pracy na podstawie art. 22 Kodeksu (...)

 • Rodzaje umów agencyjnych

  .  Do zawierania umów w imieniu dającego zlecenie oraz do odbierania dla niego oświadczeń agent jest uprawniony tylko wtedy, gdy ma do tego umocowanie. Jeżeli umowa agencyjna zostaje (...)

 • Porada prawna na temat umowa agencyjna wady i zalety

  Nie szukaj dłużej informacji na temat umowa agencyjna wady i zalety, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co trzeba wiedzieć o kredycie mieszkaniowym?

  Wady i zalety kredytu Oczywiście najlepszy byłby odwrotny porządek rzeczy – najpierw sobie uskładać, a potem kupić za własne pieniądze mieszkanie i nie zapożyczać się (...)

 • Podstawowe zasady zakładania spółki cywilnej

  . Ponadto gminy weryfikują wnioski pod względem formalnym i potwierdzają na piśmie i za pokwitowaniem przyjęcie wniosku złożonego w gminie, a następnie przekształcenie go na formę elektroniczną (...)

 • Dział spadku sądowy a notarialny

  (znieść wspólnotę majątkową) w sądzie czy u notariusza? Jakie są wady i zalety takiego podziału spadku sądowego i notarialnego, jakie koszty?   Podział spadku w drodze (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane