Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rząd zdradza plany na przyszłość

  2013 r. Becikowe Od 2013 becikowe trafia do rodzin najbardziej potrzebujących, w których miesięczny dochód w przeliczeniu na osobę nie przekracza 1922 zł. Ta zmiana wynika z zasady sprawiedliwości (...)

 • PIT 2013. Tak zmieniły się ulgi podatkowe.

  odliczenia, może skorzystać z tego odliczenia wyłącznie za rok 2013.   Ulga na dziecko? Tak rozliczasz się teraz W rozliczeniu za rok 2013 z ulgi nie będą mogli skorzystać rodzice (...)

 • Sprzedaż mieszkania a podatek dochodowy

  przeznaczę na kupno nowego - większego. Do końca 2001 r. Ustawa o podatku od osób fizycznych dopuszczała możliwość korzystania (między innymi) z dwóch rodzajów ulgi. Była to: duża ulga budowlana (...)

 • Porada prawna na temat ulga remontowa 2013

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ulga remontowa 2013, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulgi podatkowe 2013: jak dokumentować?

  DRUGIEJ STRONIE   Ulga dla krwiodawców. Mniej formalności Rozliczając w PIT za rok 2013 oddanie krwi, nie będziemy musieli już dokumentować tego oświadczeniem stacji krwiodawstwa (...)

 • Ulga na dziecko 2013: ile zyskasz?

  pełnoletnie. Ulga się należy? Ulga na dziecko przysługuje rodzicom do czasu ukończenia przez dziecko 18 lat (poza wskazanymi wyjątkami). Preferencja nie przepadnie jednak, gdy pełnoletnie dziecko (...)

 • Termin obowiązywania ulgi odsetkowej

  remontowa. ulga odsetkowa, ulga remontowa, termin obowiązywania, PIT

 • O ile możesz zmniejszyć swój podatek - czyli jak prawidłowo zapisać w zeznaniu podatkowym poniesione wydatki?

  wyremontuje się instalację i urządzenia gazowe w domu czy mieszkaniu; ulga remontowa ma tzw. dolną granicę - aby z niej skorzystać, trzeba w ciągu roku wydać na remont nie mniej niż 567 zł., (...)

 • Ulga remontowa i zwrot VAT

  materiały budowlane! ulga remontowa, zwrot VAT, budowa budynku mieszkalnego, ulga budowlana, materiały budowlane, zakończenie budowy

 • Kumulowanie ulgi remontowej z budowlaną

  się w uldze budowlanej. Innymi słowy, ulga budowlana i remontowa stanowią dwie niezależne od siebie ulgi – pierwsza dotyczy wydatków na budowę domu poniesionych do dnia zakończenia budowy, (...)

 • Jak rozliczyć ulgę remontową?

  PB5/KD-033-179-2339/01 ulga remontowa, PIT, podatek dochodowy, ulgi, odliczenia, rozliczenie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ulga na dzieci 2013

  Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę czy (...)

 • Ulga remontowa

  w styczniu 2005r. kupiłam blache na dach domu który jest własnoscia córki a ja mam tylko zapisane hipotecznie dożywotnie zamieszkanie w nim czy nalezy (...)

 • Likwidacji ulgi internetowej

  Witam, dopiero co byłem zadowolony z nowych uproszczonych zasad korzystania z ulgi za internet, a już rząd zapowiada, że ulga zniknie. Teraz dowiaduje (...)

 • Wraca ulga internetowa!!

  Ano tak, wraca ulga internetowa tyle że nie dla wszystkich. Wszystko przez to iż senatorowie uchwalili, że ulga internetowa nie będzie całkowicie (...)

 • opłata skarbowa

  Mam pytanie odnośnie opłaty skarbowej od pełnomocnictwa. Posiadałam pełnomocnictwo inwestora do jego reprezentowania w urzędzie w sprawie uzyskania (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane