Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ulga na dzieci w rozliczeniu PIT za 2017 rok

  osób fizycznych (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r., poz. 2032, ze zm.) - art. 27f.   Źródło: http://sip.mf.gov.pl zeznanie, ulga prorodzinna, ulga rodzinna, ulga (...)

 • Jakie ulgi podatkowe w 2011 roku?

  , którzy są małżeństwem. Ulga prorodzinna przysługuje także podatnikom utrzymującym dzieci pełnoletnie, które nie skończyły 25 lat i się uczą. Jeżeli nauka była pobierana (...)

 • Ulga prorodzinna w rozliczeniu PIT

  której orzeczono separację, jeżeli małżonek został pozbawiony praw rodzicielskich lub odbywa obecnie karę pozbawienia wolności. Ulga prorodzinna, rozliczenie pit, podatek dochodowy, (...)

 • Porada prawna na temat ulga prorodzinna a komornik

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ulga prorodzinna a komornik, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • PIT 2012. Jak obliczyć ulgę na dziecko?

  przedstawił im np. odpis aktu urodzenia dziecka czy zaświadczenie sądu rodzinnego o ustaleniu opiekuna prawnego. PIT 2012, ulga na wychowanie dziecka, ulga na dziecko, ulga prorodzinna

 • Przesłanki skorzystania z ulgi prorodzinnej

  [(556,02/6) x 12]. ulga, prorodzinna, dziecko,

 • Ulga prorodzinna - sprawdź ile zyskasz

  przedstawienia innych dowodów, które poświadczą nasze prawo do ulgi prorodzinnej. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl ulga prorodzinna 2010, PIT 2010, PITY 2010, ulga podatkowa, (...)

 • Niektóre ulgi możesz odliczyć bezpośrednio od podatku

  podatnika (pozostającego w związku małżeńskim przez cały rok podatkowy) wraz z dochodami małżonka nie przekroczyły 112 000 zł. Dla singla limit ten wynosi 56 000 zł. ulga na dziecko, podatek, (...)

 • Ulga prorodzinna a studia za granicą

  W zeznaniu podatkowym złożonym w 2008r. za 2007r. została zastosowana ulga prorodzinna na dziecko (Polaka) studiujące na Ukrainie. W 2007 roku nie było jasnych wytycznych mówiących czy ulgę (...)

 • Pieniądze dla polityków obcięte o połowę?

  ., to możemy spodziewać się podwyżki VAT do 25 proc. Zawieszone zostałyby również ulgi podatkowe, np. ulga prorodzinna. Należy przypomnieć, że rozwiązanie polegające na ograniczeniu (...)

 • Zaliczenie nieściągalnej należności w koszty

  na nieuregulowaną część należności. nieściągalna wierzytelność, egzekucja, komornik, ulga na złe długi

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ulga na dzieci 2013

  Jak wygląda przyznawanie obecnie ulga na dzieci, tzn. jest ten próg jakiś ale ile on wynosi, czy to suma netto czy brutto, czy na każdą osobę czy (...)

 • ulga na dzieci

  witam, mam dwóję dzieci z poprzedniego małżeństwa, teraz mieszkam z moim mężem i dzieci przebywają z nami. Czy mój mąż może odliczyć ulgę (...)

 • Ulga prorodzinna-2011

  Witam Ulga proroszinna jakie zmiany w przyszłym roku?Cośie zmieni?Z góry dziekuję za informacje

 • zniknie ulga prorodzinna w 2011?

  Czy to prawda, że rządowy projekt ustawy o finansach publicznych przewiduje zapis, z którego wynikałaby likwidacja ulg prorodzinnej i na internet? (...)

 • Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

  Chce się dowiedzieć czy ulga prorodzinna w przyszłym roku ma ulec jakimś zmianom? Chodzi mi przede wszystkim o wzrost świadczeń na jedno małoletnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane