Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie ulgi podatkowe w 2011 roku?

  , którzy są małżeństwem. Ulga prorodzinna przysługuje także podatnikom utrzymującym dzieci pełnoletnie, które nie skończyły 25 lat i się uczą. Jeżeli nauka była pobierana (...)

 • PIT 2012. Jak obliczyć ulgę na dziecko?

  przedstawił im np. odpis aktu urodzenia dziecka czy zaświadczenie sądu rodzinnego o ustaleniu opiekuna prawnego. PIT 2012, ulga na wychowanie dziecka, ulga na dziecko, ulga prorodzinna

 • Przesłanki skorzystania z ulgi prorodzinnej

  [(556,02/6) x 12]. ulga, prorodzinna, dziecko,

 • Opinia prawna na temat ulga prorodzinna a komornik

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ulga prorodzinna a komornik, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulga prorodzinna - sprawdź ile zyskasz

  przedstawienia innych dowodów, które poświadczą nasze prawo do ulgi prorodzinnej. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl ulga prorodzinna 2010, PIT 2010, PITY 2010, ulga podatkowa, (...)

 • Niektóre ulgi możesz odliczyć bezpośrednio od podatku

  podatnika (pozostającego w związku małżeńskim przez cały rok podatkowy) wraz z dochodami małżonka nie przekroczyły 112 000 zł. Dla singla limit ten wynosi 56 000 zł. ulga na dziecko, podatek, (...)

 • Ulga prorodzinna a studia za granicą

  W zeznaniu podatkowym złożonym w 2008r. za 2007r. została zastosowana ulga prorodzinna na dziecko (Polaka) studiujące na Ukrainie. W 2007 roku nie było jasnych wytycznych mówiących czy ulgę (...)

 • Odliczenia od podatku za rok 2008

  skorzystania z ulgi na dziecko). ulga prorodzinna, osoba samotnie wychowująca dziecko, podatek liniowy, skala podatkowa

 • Pieniądze dla polityków obcięte o połowę?

  ., to możemy spodziewać się podwyżki VAT do 25 proc. Zawieszone zostałyby również ulgi podatkowe, np. ulga prorodzinna. Należy przypomnieć, że rozwiązanie polegające na ograniczeniu (...)

 • "Ulga za złe długi" w świetle ustawy o VAT

  wskutek nieściągalności kwoty VAT można zastosować "ulgę na złe długi". ulga na złe długi, nieściągalna wierzytelność, komornik, postanowienie o nieściągalności

 • Zaliczenie nieściągalnej należności w koszty

  na nieuregulowaną część należności. nieściągalna wierzytelność, egzekucja, komornik, ulga na złe długi

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ulga na dzieci

  witam, nie orientuje sie w temacie, czy jeśli na dziecko pobrana jest ulga prorodzinna, to w momencie podjęcia przez dziecko pracy to ulga przepada?? (...)

 • Ulga prorodzinna-2011

  Witam Ulga proroszinna jakie zmiany w przyszłym roku?Cośie zmieni?Z góry dziekuję za informacje

 • zniknie ulga prorodzinna w 2011?

  Czy to prawda, że rządowy projekt ustawy o finansach publicznych przewiduje zapis, z którego wynikałaby likwidacja ulg prorodzinnej i na internet? (...)

 • Czy ulga prorodzinna 2012 ulegnie zmianie?

  Chce się dowiedzieć czy ulga prorodzinna w przyszłym roku ma ulec jakimś zmianom? Chodzi mi przede wszystkim o wzrost świadczeń na jedno małoletnie (...)

 • Ulga na 25 letnie dziecko

  witam, czy jeśli mój syn skończył 25 lat w marcu to czy przysługuje mi jeszcze na niego jakaś ulga prorodzinna? Jest studentem i nie zarabia. Proszę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane