Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ulga odsetkowa do rozliczenia PIT za 2017 rok

  , poz. 1588 oraz z 2008 r. Nr 209, poz. 1316). ulga odsetkowa, 2017 rok, zeznanie podatkowe, PIT, podatek dochodowy, rozliczenie roczne, odliczenie

 • Jak rozliczyć ulgę odsetkową?

  . ograniczenie to obowiązuje tylko podatników samodzielnie prowadzących budowę. Ulga odsetkowa zlikwidowana?Od 2007 roku ulga odsetkowa została zlikwidowana. Prawo do (...)

 • Ulga odsetkowa dla zakupów na rynku wtórnym

  Przeczytałam w serwisie, kiedy przysługuje mi ulga odsetkowa, ale ponieważ to, co znajduję, mocno mnie rozczarowuje, pozwolę sobie upewnić się jeszcze. Czy przysługuje mi ulga odsetkowa (...)

 • Porada prawna na temat ulga odsetkowa 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ulga odsetkowa 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ulga na zakup mieszkania w 2005 r.

  kasie mieszkaniowej. Podsumowując, jedyną ulgą z jakiej może skorzystać podatnik nabywający mieszkanie w 2005 r. jest ulga odsetkowa, o ile na zakup mieszkania zaciągnął on kredyt i nie podlega (...)

 • Ulga odsetkowa do końca 2027 r. dla tych, którzy się "załapali"

  ulga odsetkowa? Ulga odsetkowa daje możliwość odliczenia od dochodu faktycznie poniesionej w roku podatkowym kwoty na spłatę odsetek od kredytu (pożyczki) udzielonego podatnikowi (...)

 • Leasing finansowy i jego rozliczenie w podatku dochodowym

  , korzystający, odsetkowa część opłat leasingowych, amortyzacja przedmiotu leasingu finansowego, VAT, ulepszenie przedmiotu leasingu, leasing gruntów

 • Ulga odsetkowa w rozliczeniu rocznym

  . ulga odsetkowa)? Niestety obecnie nie ma odliczeń w podatku dochodowym od osób fizycznych związanych z zakupem domu czy zaciągnięciem kredytu hipotecznego. Ulga odsetkowa (...)

 • Zasady korzystania z tzw. ulgi odsetkowej

  ? Budowa domu a prawo podatkowe ulga odsetkowa, zeznanie roczne, PIT-B, PIT-2K, własne cele mieszkaniowe

 • Termin obowiązywania ulgi odsetkowej

  remontowa. ulga odsetkowa, ulga remontowa, termin obowiązywania, PIT

 • Zmiany w PIT na 2007 rok

  odliczenie od dochodu przewidziano także dla krwiodawców - według ekwiwalentu pieniężnego za krew, z limitem do 6% dochodu. Od przyszłego roku zlikwidowana zostanie natomiast ulga odsetkowa. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Ulgi podatkowe 2010

  W 2010 r. podatek dochodowy można było zmniejszyć o wydatki na utrzymanie dzieci, internet, oszczędzanie w kasie mieszkaniowej, rehabilitację czy (...)

 • Wynajem mieszkania a podatek

  Opodatkowałam wynajem mieszkania ryczałtem, jeśli to będzie mój jedyny dochód w tym roku, to na koniec roku mam złożyć PIT roczny? I czy przysługuje (...)

 • ulga na dzieci

  witam, mam dwóję dzieci z poprzedniego małżeństwa, teraz mieszkam z moim mężem i dzieci przebywają z nami. Czy mój mąż może odliczyć ulgę (...)

 • ulga na dziecko 2011

  Witam Jaka ulga przysługuje na dziecko w roku 2011?Z góry dziekuje za wszelkie informacje Znalazłam taki artykuł http://www.money.pl/podatki/poradniki/artykul/pit;2010;ulga;na;dzieci;krok;po;kroku,183,0,737207.html może (...)

 • ulga na dziecko 2012

  Mam takie pytanie. Jeżeli dajmy na to moja córeczka urodziła się w Sylwestra 2011 roku przed północą, to czy mam prawo do całej ulgi, czy do jakiegoś (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane