Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak przenieść numer przy zmianie operatora?

  wynikający z decyzji Prezesa UKE termin realizacji uprawnienia abonenta do wyboru dowolnego dostawcy publicznie dostępnych usług telefonicznych.  Jeśli jednak Prezes UKE, w wyniku ww. (...)

 • Większa ochrona dla abonentów

  w rejestrze. Zmiany w rozstrzyganiu sporów Ustawa likwiduje stałe polubowne sądy konsumenckie przy Prezesie UKE. Nie będzie więc stałego polubownego sądu konsumenckiego przy Prezesie UKE

 • Jak informować o zmianie lokalizacji służb 112, 997, 998, 999

  : numeracja@uke.gov.pl informację o tym fakcie. Po dokonaniu  zmian NKA, TP przekazuje zaktualizowaną Tablicę NKA, którą UKE niezwłocznie zamieszcza na stronie internetowej Urzędu. Następnie (...)

 • Porada prawna na temat uke

  Nie szukaj dłużej informacji na temat uke, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Chcesz zostać dostawcą internetu? Sprawdź jak działać zgodnie z prawem! - opinia prawna

  terminie) po upływie 14 dni od dnia wpływu wniosku. Konieczne jest jednak wcześniejsze zawiadomienie na piśmie Prezesa UKE. Nie dotyczy to przypadku, w którym Prezes UKE wezwał przedsiębiorcę (...)

 • Kalkulator taryfowy UKE

  pisemnej, z dopiskiem: „Opinia nt. kalkulatora cen" lub w formie elektronicznej na adres e-mail: r.wantusiak@uke.gov.plTreść konsultowanych założeń i wytycznych Prezesa UKE dotyczących stworzenia

 • Kara dla PTS od Urzędu Komunikacji Elektronicznej

  udzielenie Prezesowi UKE nieprawdziwych informacji. Podczas rozpatrywania postępowań mediacyjnych i interwencyjnych Prezes UKE ustalił, iż PTS S.A. naruszyła szereg przepisów ustawy z dnia 16 (...)

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  obniżki MTR narzucone przez Prezesa UKE. Jak widać w zakresie MTR jeszcze może być wiele do zrobienia, gdyż dynamika spadku tych stawek w UE jest większa niż u nas i wbrew twierdzeniom operatorów (...)

 • Kiedy zmiana przepisów o przenoszeniu numerów?

  stanowiskiem Prezesa UKE. Prezes UKE pismem z dnia 15 stycznia 2009 r. przekazał Ministrowi Infrastruktury swoje stanowisko, w którym ustosunkował się do uwag Rządowego Centrum Legislacji i zaproponował (...)

 • Darmowy lub tańszy internet to ograniczanie konkurencji?

  ograniczeń technicznych modeli, w oparciu o jakie JST mogą świadczyć usługę bezpłatnego dostępu do Internetu lub w zamian za opłatę niższą niż cena rynkowa. Tutaj znajdziesz całość stanowiska (...)

 • Wskaźniki jakości usług telekomunikacyjnych po raz pierwszy dostępne

  wskaźników jakości podanych w Raporcie oraz publikowania informacji o tych wskaźnikach. źródło: UKE

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane