Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wsparcie finansowe rodzin zastępczych

  Chcemy z mężem stać się rodziną zastępczą. Jednak mamy w tej kwestii pewne zapytania: Do jakiej jednostki samorządu terytorialnego należy wspieranie (...)

 • Sprawa karna -alimenty...

  Witam ,może ktoś mi pomoże...Dziś była druga rozprawa przeciwko byłemu mężowi,który uporczywie od 8 lat uchyla sie od płacenia alimentów,dodam (...)

 • osoba bez meldunku, a nowy dowód..?

  Proszę o informację, gdzie może złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego osoba, która nie ma miejsca zameldowania (wymeldowanie z dotychczasowego (...)

 • Błędne dane w dowodzie osobistym.

  Mam źle wpisany kolor oczu w dowodzie. Czy groża mi za to jakieś konsekwencje prawne, albo zatrzymanie na granicy panstw unii europejskiej (o ile okaze (...)

 • sprawdzanie karalności przy ubieganiu się o wizę do USA

  Czy konsul USA ma prawo sprawdzić w Krajowym Rejestrze Karnym karalność osoby ubiegającej się o wizę turystyczną do USA, a jeżeli nie, to czy może (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane