Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wypłata z auto-casco

  ubezpieczenie auto-casco nie jest regulowane w sposób podobny do tego, jak uregulowano ubezpieczenie oc. Temu drugiemu poświęcono cały akt prawny - ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, (...)

 • Zakres odpowiedzialności z OC

  "odszkodowania" - co ma dalej robić i jak walczyć. Bo to "odszkodowanie" bezwzględnie mi się należy. Z powyższego stanu faktycznego wynika, że w chwili wypadku posiadała Pani ubezpieczenie (...)

 • Zakres ubezpieczenia OC

  poruszanego za pomocą sił przyrody. Zarówno posiadacz pojazdu (osoba, która swoim pojazdem uderzyła w Pana) jak i teraz ubezpieczyciel, który przejął odpowiedzialność za ubezpieczonego odpowiadają (...)

 • Opinia prawna na temat ubezpieczenie samochodu jak wycofac

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ubezpieczenie samochodu jak wycofac, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kradzież pojazdu a koszty

  objęte ubezpieczeniem dobrowolnym. Chodzi tu o ubezpieczenie (autocasco - AC). Niestety strat powstałych w wyniku kradzieży samochodu na terytorium Federacji Rosyjskiej, jeśli polisa AC nie obejmowała (...)

 • Odliczenie VAT od samochodów osobowych. Co się zmieni w 2014 roku?

  Przedsiębiorcy, którzy używają firmowego samochodu osobowego także w celach prywatnych napotkają ograniczenia w zakresie odliczenia VAT-u - i to zarówno na etapie zakupu, jak też późniejszego (...)

 • Rynek wtórny czy pierwotny - gdzie kupić mieszkanie?

  . Natomiast lokalizacja bywa lepsza niż na rynku pierwotnym.Ponieważ jest dużo więcej ofert sprzedaży, większa jest szansa, że znajdzie się porównywalnie estetyczne mieszkanie jak na rynku (...)

 • Rejestracja samochodu a dowód rejestracyjny

  . 1152 ze zm.). Przy rejestracji potrzebne więc będzie okazanie dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy ubezpieczenia obowiązkowego OC lub dowód opłacenia składki za to ubezpieczenie. ruch (...)

 • szkoda całkowita, uszkodzenie pojazdu

  naprawy samochodu jest wyższy od jego wartości przed uszkodzeniem, roszczenie poszkodowanego ogranicza się do kwoty odpowiadającej różnicy wartości samochodu sprzed i po wypadku. W (...)

 • Cesja odszkodowania

  ubezpieczenie, odszkodowanie, szkoda,cesja

 • Akcyza od skradzionego auta

  uzyskania przychodów, akcyza, samochód, ubezpieczenie

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Czynsz w spółdzielni

  Kupililiśmy z żoną mieszkanie własnościowe od osoby prywatnej na rynku wtórnym (zarządzane przez spółdzielnię). W rachunku jaki wystawia nam (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • Szkoda całkowita z OC

  Na początku listopada miałem wypadek samochodowy. Jadąc przez skrzyżowanie z drogi podporządkowanej wyjechał mi inny samochód. Policja przyznała (...)

 • Kredyt 50/50 na zakup samochodu -warto?

  Witam, chcialem sie poradzic szanownych uzytkownikow grupy zamierzamn kupic samochod na raty w 'kredycie promocyjnym" 50/50 czyli teraz place polowe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane