Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • LOKALE UŻYTKOWY

  Witam Prowadzę działalność gospodarczą tzn. sklep spożywczy. 1 stycznia 2014 r. rozpoczeło mi się wypowiedzenie umowy loaklu użytkowego które (...)

 • Lokal użytkowy problem z właścicielem

  Witam, Mam wynajęty lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, spisaną umowę najmu, zarejestrowaną w US. Problem jest następujący: w lokalu (...)

 • Poinformowanie o remoncie lolkalu użytkowego

  Witam. Wynajmujemy lokal użytkowy w na parterze bloku mieszkalnego, obok nas na całym piętrze, też znajdują się lokale użytkowe. Nad nami znajdują (...)

 • budowa balkonu drewnianego

  Witam , Mam taki problem , otóż nie dostałem zgody na budowę balkonu drewnianego, od ulicy dzieli mnie 4 metry , ale kobieta w urzędzie miasta powiedziała (...)

 • kto pokrywa koszt remontu dachu

  Mieszkam w domu piętrowym 2-rodzinnym a w tym budynku są dwa samodzielne lokale mieszkalne i jeden lokal użytkowy(sklep na parterze. Chciałbym zrobić (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane