Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Oznaczenia przedmiotów wyposażenia i części pojazdów wprowadzanych do obrotu

  o wadze powyżej 100 g oznacza się w sposób określony w normie PN-EN ISO 11469 Tworzywa sztuczne. Identyfikacja rodzaju tworzywa i znakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych. Jakie rodzaje setOstatni

 • Segregacja śmieci od lipca

  ponownego użycia - po odpowiednim przygotowaniu: oczyszczeniu, naprawie. Komisja Europejska proponowała 65%. W przypadku materiałów opakowaniowych takich jak papier i tektury, tworzywa sztuczne, (...)

 • Opłata od sprzedaży toreb na zakupy z tworzyw sztucznych

  na zakupy z tworzywa sztucznego lub bardzo lekkich toreb na zakupy z tworzywa sztucznego zgodnie z kryteriami określonymi wyżej. Opłata recyklingowa a VAT - czyli opodatkowanie VAT sprzedaży (...)

 • Porada prawna na temat tworzywa sztuczne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat tworzywa sztuczne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak segregować odpady od 1 lipca 2017 r.?

  silnikowych, luster, szyb okiennych i zbrojonych, monitorów i lamp telewizyjnych, termometrów i strzykawek. ##baner## Metale i tworzywa sztuczne – pojemnik/worek żółty Wrzucamy

 • Opłata recyklingowa od toreb na zakupy z tworzywa sztucznego

  zakupy z tworzywa sztucznego stanowi, że są to torby na zakupy, z uchwytami lub bez uchwytów, wykonane z tworzywa sztucznego, które są oferowane w jednostkach handlu detalicznego (...)

 • Gospodarka bez odpadów?

  :   Do 2025 r. Do 2030 r. Wszystkie opakowania 65 % 70 % Tworzywa sztuczne 50 % 55 % Drewno 25 % 30 % Metale żelazne 70 % 80 % Aluminium 50 % 60 (...)

 • Gospodarowanie odpadami a gospodarka o obiegu zamkniętym

  przygotowaniu: oczyszczeniu, naprawie) - uważają posłowie. Komisja Europejska proponowała 65%. W przypadku materiałów opakowaniowych takich jak papier i tektury, tworzywa sztuczne, szkło, (...)

 • Polsko-łotewskie recepty na kryzys

  , produkty spożywcze, wyroby metalurgiczne, produkty przemysłu chemicznego, pojazdy, tworzywa sztuczne. Natomiast w imporcie dominującą rolę odgrywają produkty metalurgiczne, drewno oraz wyroby (...)

 • Polsko-koreańska współpraca gospodarcza

  . eksport do Korei osiągnął 193,2 mln euro, a import 3,187 mld euro. Z Korei najczęściej sprowadzamy maszyny i urządzenia, samochody oraz tworzywa sztuczne. Natomiast eksportujemy pojazdy i ich (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane