Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe koszty sądowe w rozmaitych sprawach cywilnych!

  naruszenia przez sąd,  skargi o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia w razie jej uwzględnienia;  2.  trzy czwarte uiszczonej opłaty od:  pisma (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 491-527)

  co najmniej trzy czwarte sumy komandytowej bądź kapitału zakładowego, chyba że umowa lub statut przewidują warunki surowsze.§ 4. W przypadku gdy w łączącej się spółce akcyjnej (...)

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 1-184)

  zarządcy.2. Na wstępnym zgromadzeniu wierzycieli można także zawrzeć układ, jeżeli uczestniczy w nim co najmniej połowa wierzycieli mających łącznie trzy czwarte ogólnej sumy wierzytelności (...)

 • Porada prawna na temat trzy czwarte etatu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat trzy czwarte etatu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kolejna umowa na 1/2 etatu a wymiar urlopu

  się w górę do pełnego dnia.Tak więc za trzy miesiące przepracowane u danego pracodawcy pracownikowi przysługują 4 dni, zaś za 9 miesięcy – 10 dni. Dodając te dni dochodzimy (...)

 • Wirtualna ziemia obiecana

  doświadczenia, ale np. rok pracy – choćby na pół etatu podczas studiów – to niezbędne minimum. Praktyka, szczególnie zdobyta w branży, w której zamierzamy działać, daje jeszcze jedną (...)

 • Jaka będzie Konstytucja dla Nauki?

  gospodarczych. W badaniach Bilansu Kapitału Ludzkiego, prowadzonych w latach 2009-2014 w warunkach wysokiego bezrobocia, zwłaszcza wśród młodzieży, ponad trzy czwarte pracodawców (...)

 • Sprzedaż nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym - licytacja

  czwarte sumy oszacowania. Jest to tzw. suma wywołania. Uwaga! Suma przypadająca w chwili zajęcia na podstawie umowy ubezpieczenia dłużnikowi, przeciwko któremu toczy się postępowanie egzekucyjne

 • Transgraniczne łączenie spółek kapitałowych

  komplementariuszy oraz uchwała komandytariuszy bądź akcjonariuszy, za którą wypowiedzą się osoby reprezentujące co najmniej trzy czwarte sumy komandytowej bądź kapitału zakładowego, (...)

 • Obwieszczenie o licytacji

  komornik nie wykorzysta innych sposobów). Cena wywołania w pierwszym terminie licytacji publicznej wynosi trzy czwarte wartości szacunkowej. Jeżeli licytacja w pierwszym terminie nie dojdzie do (...)

 • Od końca lat osiemdziesiątych do dziś - oceny zmian w różnych wymiarach życia społecznego i politycznego w Polsce

  te są dość zróżnicowane, jednak na ogół przeważają noty pozytywne. Na przykład aż trzy czwarte badanych (75%) mówi o wzroście pozycji Polski w świecie w ciągu minionych dwudziestu lat, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pracodawca przed sądem -praca bez umowy

  Witam.mam znajomą ktyóra prosiła mnie o poszukiwanie informacji na temat możliwości pozwania pracodawcy - pracowała bez umowy i została oskarżona (...)

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • CZY UDA MI SIĘ UWOLNIĆ OD ŻONY?

  Moje małżeństwo od kilku lat przeżywało kryzys. Właściwie zaczęło się źle dziać po przyjściu na świat drugiego dziecka - 12 lat temu. Żona (...)

 • Żona po raz kolejny straszy mnie rozwodem?.

  Żona po raz kolejny straszy mnie rozwodem?. Mam nadzieje że was nie zanudzę ? z góry przepraszam za taką nowele? Historia jak setki innych ale niestety (...)

 • prawa ojca a obowiazki ojca po rozwodzie

  bardzo duzo mowi sie o prawach ojca (glownie przez samych ojcow), natomiast nigdzie nie wspomina sie o obowiazkach ojcowskich po rozwodzie, dlaczego ojcowie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane