Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Definicja osoby trzeciej

    Kim w świetle prawa jest osoba trzecia. Standardowo w umowach najmu zawiera się klauzulę zakazującą poddzierżawiania i udostępniania bezpłatnego (...)

  • GROZBY od Osoby Trzeciej -POMOCY!

    Osoba trzecia zagraza mi. Powiedziala "Jesli sie tu(miejscowosc) pojawisz, to ci sie cos moze przydazyc". CZY jest jakies prawo , ktore mnie (...)

  • Skarga Pauliańska a darowizna mieszkania

    Witam Miałem firmę, podpisałem umowę na świadczenie usług dla Andrzeja Kowalskiego, które wykonałem. Niestety Pan Andrzej oszukał mnie i nie (...)

  • co to jest rękojmia sprzedawcy??

    jak w temacie. Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub (...)

  • podnajem i dzierżawa

    Mam takie pytanie czy jest możliwość podnajęcia albo oddania do bezpłatnego użytkowania przedmioty dzierżawy? Jeśli tak to czy można to zrobic (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane