Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wdrażanie Strategii Lizbońskiej – sprawozdania krajowe

  temat ogólnej realizacji strategii odzwierciedlający wpływ kryzysu finansowego na realną gospodarkę. Chociaż generalnie sytuacja określana jest jako trudna, widoczne są także konstruktywne (...)

 • Rozwój przedsiębiorstw a emigracja

  - powiedział minister gospodarki.  Wicepremier zwrócił uwagę, że trudna sytuacja na międzynarodowych rynkach finansowych skłania polskich przedsiębiorców do podjęcia nowych (...)

 • Kradzieże samochodów, których nigdy nie było

  sytuacja życiowa. W taki sposób swoje niezgodne z prawem zachowanie próbował wytłumaczyć 41-letni mężczyzna. Nie mogąc znaleźć pracy, postanowił przez jakiś czas utrzymywać się (...)

 • Porada prawna na temat trudna sytuacja materialna

  Nie szukaj dłużej informacji na temat trudna sytuacja materialna, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rozłożenie zadłużenia w ZUS na raty

  , należności ZUS, raty, umowa ratalna, prolongata, opłata prolongacyjna, trudna sytuacja

 • Samowola budowlana

  skutkowało uchyleniem decyzji o rozbiórce i jednocześnie zniesieniem opłaty legalizacyjnej. Jedynym wyjątkiem byłaby sytuacja, gdyby sąd uznał, że przedstawione powyżej przedsięwzięcie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak mozna sie zabezpieczyc przed placeniem alimentow na ojca lub matke?

  1 Sytuacja jest nastepujaca: Ojciec alkoholik, zostaje pozbawiony wladzy rodzicielskiej, zostaje orzeczony rozwod i alimenty na 3 dzieci ( 16,15 l. i 1 (...)

 • Rozwód i adwokat z urzędu?

  Czy w przypadku sprawy rozwodowej z powodu trudnej sytuacji finansowej jest możliwość skorzystania z usług adwokata z urzędu. (krychna) Jestem rownież (...)

 • Alimenty dla byłego współmałżonka

  Jestem po rozwodzie. Mój mąż został uznany winnym rozpadowi małżeństwa. Moja sytuacja finansowa uległa pogorszeniu. Chciałabym wystąpić o alimenty (...)

 • Alimenty dla pełnoletniej studiującej

  Hej! chciałabym poradzic sie czy matka studiującej prywatnie córki może dalej uzyskiwać alimenty od byłego męża? jestem żoną mężczyzny, który (...)

 • Renta po mezu

  Jesli nie ukonczylam 50 roku zycia to, czy przysluguje mi renta po moim zmarlym mezu jesli mam trudna sytuacje materialna? Nie posiadam zadnego dochodu. Znalazlam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane