Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  prawo do emerytury lub renty. Osoba wykonująca pracę na podstawie umowy uaktywniającej, która ma jednocześnie ustalone prawo do emerytury bądź renty, podlega obowiązkowo (...)

 • Czy mogę jeździć na ukraińskich prawo jazdach?

  postanowieniami załącznika 6 do niniejszej konwencji oraz  c) każde międzynarodowe prawo jazdy zgodne z postanowieniami załącznika 7 do niniejszej konwencji, jako uprawniające (...)

 • Czy mogę jeździć po polskich drogach na zagranicznych prawach jazdy.

  prawo jazdy. Co muszę zrobić żeby móc jeździć po Polsce na zagranicznych prawach jazdy? Niniejsza opinia prawna została przygotowana na podstawie przepisów:  - (...)

 • Porada prawna na temat testy na prawo jazdy kat b wersja do druku

  Nie szukaj dłużej informacji na temat testy na prawo jazdy kat b wersja do druku, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowe testy na prawo jazdy 2011 - sprawdź zmiany

  . Prawidłowa jest oczywiście odpowiedź B.   Limity prędkości od 30 grudnia 2010 roku1) na autostradzie – 140 km/h,2) na drodze ekspresowej dwujezdniowej – 120 km/h,3) na (...)

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  chorobowy nie przysługuje za okresy niezdolności do pracy, w których ubezpieczony na podstawie przepisów o wynagradzaniu zachowuje prawo do wynagrodzenia. Okresy te wlicza się (...)

 • Ubiegaj się o dofinansowanie samochodu lub prawa jazdy z PFRON!

  dofinansowanie, PFRON, program sprawny dojazd, pomoc w uzyskaniu prawa jazdy kategorii B, oprzyrządowania samochodu osobowego, zakup samochodu, prawo jazdy kategorii B, niepełnosprawni, (...)

 • Ustawa o czasie pracy kierowców

  przekazuje zaświadczenie na żądanie osoby uprawnionej do przeprowadzenia kontroli. 2a. W przypadku, gdy kierowca przebywał na zwolnieniu lekarskim od pracy z powodu choroby, na (...)

 • Kodeks wykroczeń

  pojazdu, 2) do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień, 3) do prowadzenia pojazdu osobę znajdującą się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, 4) (...)

 • Co zmieni się w Prawie drogowym?

  ;w stanie po użyciu alkoholu albo środka działającego podobnie do alkoholu.  Do tych zmian dostosowano również przepis formułujący upoważnienie dla ministra właściwego do (...)

 • Wydanie prawa jazdy osoby zameldowanej w Polsce

  Mąż przed dwoma tygodniami zdał egzamin na prawo jazdy kat. A ( posiada już prawo jazdy- B,C,E). Wypisał wniosek na prawo jazdy i zaznaczył (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Jak odzyskać prawo jazdy po 2-óch latach ?

  Mąż prowadził samochód w stanie nietrzeżwym . Zabrano mu prawo jazdy na dwa lata. Okres ten już minął . Moje pytanie brzmi - Czy oprócz tego , (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Zmiana kategorii wojskowej

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane