Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ujęcie urlopu bezpłatnego w świadectwie pracy

  pracownika. Odpowiedź na zadane pytanie zależy zatem od tego, czy urlop bezpłatny był okresem nieskładkowym, czy nie (można o tym przeczytać w odpowiedzi Urlop bezpłatny w świadectwie pracy). (...)

 • Stwierdzeniu nabycia spadku

  znajduje się jego wzór. prawo cywilne, prawo spadkowe, testament, stwierdzenie nabycia spadku

 • Odpowiedź na pozew w postępowaniu uproszczonym

  . odpowiedź na pozew, postępowanie uproszczone, formularz, bezpłatny wzór, formularze, pozew o zapłatę

 • Porada prawna na temat testament wzór bezpłatny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat testament wzór bezpłatny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Testament własnoręczny (3)

  sporządzonego testamentu. Poniżej przedstawiamy kolejny, przykładowy wzór testamentu. testament, własnoręczny, holograficzny, pisemny

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  , zabezpieczania materiałów dowodowych, szczegółowe wymogi co do zawartości protokołu kontroli oraz wzór upoważnienia do kontroli, biorąc pod uwagę:  1) potrzebę zapewnienia efektywności (...)

 • Wzór testamentu z wydziedziczeniem

  przepisy prawne przyczyn, przykładowo w przypadku gdy uprawniony do zachowku, wbrew woli spadkodawcy postępuje uporczywie w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego. testament; wydziedziczenie

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  rektora, uzyskać urlop bezpłatny dla celów naukowych. 5. Nauczyciel akademicki zatrudniony w pełnym wymiarze czasu pracy, po przepracowaniu co najmniej pięciu lat w uczelni ma prawo do płatnego

 • Zgoda na urlop bezpłatny w celu pojęcia pracy u innego pracodawcy

  którym pracodawca zawarł stosowne porozumienie. Podstawę dla tego stosunku prawnego stanowi art. 174[1] Kodeksu pracy. zgoda, urlop bezpłatny, porozumienie, praca, świadczenie

 • Pozew wzajemny - formularz "PW"

  sporządzone na urzędowym formularzu. Niedopełnienie tego obowiązku stanowi brak formalny, którego uzupełnienie musi nastąpić w terminie tygodniowym od dnia otrzymania wezwania sądu. Niniejszy bezpłatny (...)

 • Pozew w postępowaniu cywilnym - formularz "P"

  2002 r. w sprawie określenia wzorów i sposobu udostępniania stronom urzędowych formularzy pism procesowych w postępowaniu cywilnym. Niniejszy bezpłatny wzór zawiera niewypełniony formularz. (...)

 • Pismo zawierające wnioski dowodowe - formularz "WD"

  określenia wzorów i sposobu udostępniania stronom urzędowych formularzy pism procesowych w postępowaniu cywilnym. Niniejszy bezpłatny wzór zawiera niewypełniony formularz. dowód, proces, (...)

 • Dane uzupełniające dotyczące stron i pełnomocników - formularz "DS"

  cywilnym. Niniejszy bezpłatny wzór zawiera niewypełniony formularz. pełnomocnik, strona, proces, nakaz, dane uzupełniające, pozew, pisma procesowe, formularz

 • Nowe przepisy w ustawie o informatyzacji

  rozszerzanie sieć miejsc, gdzie będzie można potwierdzić profil zaufany ePUAP - m.in. o placówki Poczty Polskiej i banki. Profil zaufany ePUAP jest bezpłatny i w wielu przypadkach jest wystarczającą (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  wniosek składa strona, o której mowa w art. 117 § 1. § 6. Minister Sprawiedliwości określi, w drodze rozporządzenia, wzór oświadczenia o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Darowizna

  Mam otrzymac mieszkanie wlasnosciowe - darowizna, trzecia grupa podatkowa (darczynca zyje i nadal w nim bedzie mieszkac). Jakich kosztow moge sie spodzieawac (...)

 • Faktura VAT 2011 - wzór !

  Bezpłatny wzór faktury VAT można pobrać na : http://dokumenty.nf.pl/Dokument/344/FAKTURA-VAT-od-1-stycznia-2011r/faktura-fakturowanie-vat-wystawianie-faktur/

 • Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

  Prowadzę sklep internetowy, strona zawiera regulamin sklepu, jednak regulamin ten nie był aktualizowany od momentu założenia sklepu. Do tej pory nie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • bezpłatny wzór rezygnacji z cyfrowego polsatu wzór

  Witam Chce zrezygnowac z usług CYFRY i potrzebuje wzoru rezygmnacji, czy wie ktos może gdzie bezpłatnie będe mógła sobie pobrać taki wzór.Będę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane