Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Służby dostaną dane pasażerów

  naszych danych osobowych przetwarzanie danych, pasażer, lot, samolot, przelot, terrorysta, przewoźnik lotniczy, przestępstwo, dane PNR, samolot

 • Mniej wolności i prywatności dla większego bezpieczeństwa...

  prawnych Pytania i odpowiedzi Nota informacyjna elektroniczny materiał dowodowy, przestępca, terrorysta, chmura, e-mail, internet, dane, informacje, komunikacja, unia bezpieczeństwa, broń

 • Czy Polsce potrzebna jest ustawa antyterrorystyczna?

  bezpośrednio lub pośrednio odnoszą się do problematyki przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym. Szczególnie istotne są obszary związane z definiowaniem pojęć (m.in. terroryzm, terrorysta, (...)

 • Porada prawna na temat terrorysta

  Nie szukaj dłużej informacji na temat terrorysta, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Terrorysta chce być pokrzywdzonym

  Wniosek o uznanie za pokrzywdzonego w związku z torturowaniem przez amerykanów na terenie Polski złożył za pośrednictwem jednej z warszawskich kancelarii Abd al Rahim al Nasziri. Saudyjczyk chce, by (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Terrorysta czeczeński w Polsce bezkarny

  Chciałbym poruszyć tu pewien wątek, bo ja tego za bardzo nie rozumiem. Ostatnio był w Polsce czeczeński terrorysta, nazywam go tak bo to wiedza powszechna, (...)

 • Jak mam sie uwolnic?

  Żyje w toksycznym związku z człowiekiem znienawidzonym przeze mnie, który wykańcza psychicznie mnie i dziecko.Jestem zaszczuta wiecznie przestraszona (...)

 • Polski Terrorysta Islamski z Warszawy. Są już zarzuty.

  Witam, nie wiem ilu z was zdaje sobie sprawę. Ale w warszawie jeszcze przed Euro 2012, został zatrzymany 21 letni warszawiak, podejrzany o o publicznym (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane