Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana umowy zawartej na czas określony

  traktować jak zawarcie pierwszej umowy. Nawet jeśli nie przekroczono terminu 30 dni pomiędzy umowami. umowa, terminowa, bezterminowa, umowa o pracę

 • Okres umowy o pracę na czas określony

  dnia, w którym roszczenie stało się wymagalne. termin przedawnienia, umowa o pracę na czas określony, rozwiązanie umowy o pracę, umowa terminowa

 • Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika

  przewidziały w umowie dopuszczalność wcześniejszego jej rozwiązania. Okres wypowiedzenia wynosi wówczas dwa tygodnie. umowa o pracę, rozwiązanie, pracownik, terminowa, czas określony, wypowiedzenie

 • Porada prawna na temat terminowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat terminowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Umowa o pracę na czas określony

  zachowaniem terminu wypowiedzenia - by było to możliwe, konieczne jest zawarcie w umowie dodatkowego postanowienia. Obrazuje to niniejszy wzór. praca, umowa o pracę, czas określony, terminowa, pracownik

 • Wypowiedzenie terminowej umowy zlecenia

  oznaczeniu czasu jej wiązania dostrzegać także wolę stron wyłączenia uprawnienia do wypowiedzenia, to wypowiedzenie umowy byłoby niedopuszczalne. zlecenie, umowa zlecenia, wypowiedzenie, terminowa, (...)

 • Wypowiedzenie umowy terminowej

  , umowa terminowa, czas oznaczony

 • Choroba dłuższa niż okres trwania umowy

  nieuzasadnionego opóźnienia. umowa o pracę, terminowa, wygaśnięcie, choroba, świadectwo pracy

 • Zakaz konkurencji po ustaniu stosunku pracy

  normatywnie ukształtowana jako umowa terminowa. Przepisy Kodeksu pracy nie przewidują możliwości jej wcześniejszego rozwiązania w drodze jednostronnych czynności pracodawcy. Może więc być rozwiązana (...)

 • Umowa na czas określony - rozwiązanie i ekwiwalent

  określony, terminowa, rozwiązanie, wypowiedzenie, okres, wynagrodzenie, odprawa, urlop, ekwiwalent

 • Umowa na okres próbny przekraczający 3 miesiące

  okres próbny, okres próbny, umowa terminowa, zawarcie umowy, niezgodność z przepisami prawa pracy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wypowiedzenie najmu-umowa terminowa

  Witam, wynająłem mieszkanie na czas określony, 1 rok w październiku. Problem jest taki, ze mieszkanie posiada nieszczelne okna drewniane i pomimo ogrzewania (...)

 • dlug komorniczy

  witam serdecznie,mam poważny problem w 1999 roku podpisałam umowę z telefonią komórkowa (Era dzisiejsze T mobile) płaciłam za rachunki telefoniczne (...)

 • kredyt w pko mbanku i provident

  Witam wszystkich, mój kłopot wygląda następująco. Jestem 25 letnią dziewczyną , około rok temu wziełam kredyty w bankach (PKO SA i Mbank oraz (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)

 • Problem ze zwolnieniem

  Witam sedecznie wszystkich użytkowników i na dzień dobry proszę o pomóc w rozwianiu moich wątpliwości. Obecnie jestem zatrudniony na umowę o pracę (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane