Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia (§ 15 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie warunków i sposobu organizowania (...)

 • Zadzwoń pod 116 111 - konferencja prasowa inaugurująca bezpłatny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

  uprawnieni są do inicjowania interwencji policyjnej dzięki wypracowanym procedurom współpracy w tym zakresie między Komendą Główną Policji, a Fundacją Dzieci Niczyje.W pierwszym okresie (...)

 • Sprzedaż zdalna w przepisach UE

  umowy (np. podwyższone stawki opłat za rozmowy telefoniczne przy zawieraniu umów przez telefon). W niektórych krajach UE w przypadku zawierania umów (...)

 • Porada prawna na temat telefon w wiezieniu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat telefon w wiezieniu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Telefon zaufania 116 111

  członkowskim, w którym pod numerem 116 111 działa telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Linia uruchomiona została do tej pory w Czechach, Rumunii, na Słowacji, i na Węgrzech.Źródło (...)

 • Telefon bezpieczeństwa dla turystów

  999 z sieci komórkowych.Dyżurujące przy infolinii w godz. od 10. do 22. osoby pomagają cudzoziemcom w spokojnym i bezpiecznym wypoczynku na terenie Polski (można się z nimi porozumieć w (...)

 • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

  , umożliwiających jego bezpłatność.Polska jest piątym krajem w Unii Europejskiej, w którym pod numerem 116 111 działa telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Linia uruchomiona (...)

 • Określanie lokalizacji telefonu przez pracodawcę

  . Stwierdzenie zacytowane w pytaniu można uznać za słuszne o tyle, o ile pracownik może telefon służbowy zostawić (w biurze czy w domu) i nie musi go mieć cały czas przy sobie. Inną (...)

 • Wprowadzanie w błąd instytucji

  mnie, w związku z tym pozwoliłem, by spisali moje dane, odebrałem telefon. Po opuszczeniu tego biura postanowiłem wezwać telefonicznie Policję - telefon nie działał. Wsiadłem w (...)

 • Rozliczanie rachunków telefonicznych a koszt firmy

  przychodu stałej opłaty, a więc abonamentu. Potwierdził do Dyrektor Izby Skarbowej w Poznaniu w piśmie z dnia 25 maja 2004 r. (Nr PD-G/415-107/04) wskazując, że „z Pana zapytania wynika, (...)

 • Ceny usług telefonii stacjonarnej

  Wygadania i Cennik Lepszy Telefon 60. Atrakcyjniejsze ceny w stosunku do najtańszych planów w sieciach operatorów oferowano dla usług świadczonych w oparciu o WLR. Tele2 było w (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLSKA ZALOSNA SPRAWIEDLIWOSC

  Witam. Dzis opisze swoja pewna sytuacje mego zycia... (ciekaw jestem, co o tym myslicie i co powinienem z tym zrobic). Wszystko sie zaczelo od poznania (...)

 • podać do sądu czy nie???

  Poproszę o poradę! Jestem mamą samotnie wychowującą 3-letnią dziwczynkę.Dziecko posiada moje nazwisko ponieważ z ojcem dziecka nie doszliśmy (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Dlaczego tatusiowie nie płacą alimentów

  Odpowiedź jest prosta - bo nie muszą i to w majestacie prawa. Jak to wygląda? Sąd przyznaje alimenty. Tatuś się na nie godzi. Nawet płaci przez (...)

 • Pozbawienie prawa rodzicielskiego...

  Mam niespełna 3-letniego synka. Dwa lata temu odeszłam od męża alkoholika. W tym roku dostałam rozwód. Przez cały okres separacji dostałam od niego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane