Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta podatkowa 2015

  innej formy). Zobowiązanie podatkowe powstaje z chwilą doręczenia podatnikowi decyzji organu. Kwota, którą należy zapłacić jest wskazana właśnie w tej decyzji.   podatki, karta podatkowa

 • Usługi remontowe dla wspólnoty

  postanowieniu z dnia 10.11.2006 r. PDKS/415-21/2006). ludność, karta podatkowa, wspólnota mieszkaniowa

 • PIT 2012. Do kiedy musisz złożyć PIT-28?

  -28, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenie osób duchownych

 • Opinia prawna na temat taxi karta podatkowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat taxi karta podatkowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto może rozliczać się w formie karty podatkowej?

  podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. 1998 r. Nr 144 poz. 930 ze zm.)   opodatkowanie w formie karty podatkowej, karta podatkowa, (...)

 • Najprostsza forma opodatkowania dla przedsiębiorcy

  stawki albo podatek liniowy) lub jedną z ryczałtowych form opodatkowania – karta podatkowa i ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Najprostszą formą opodatkowania jest karta (...)

 • Do kiedy trzeba złożyć PIT-28? - PIT 2014

  . złotych. PIT 2012, PIT-28, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenie osób duchownych

 • Karta podatkowa - zapłata podatku

  roboczym. W tym miesiącu zapłaty należy dokonać najpóźniej w dniu 9 lutego. Sprawdź numer konta swojego urzędu skarbowego karta, karta podatkowa, stawki karty podatkowej, podatek

 • Sposób rozliczeń z fiskusem można zmienić tylko w styczniu

  zależności od rodzaju działalności gospodarczej Karta podatkowa nie ma określonej stawki procentowej – przedsiębiorca na karcie płaci co miesiąc taką samą kwotę podatku, uzależnioną (...)

 • Wysokość podatku w formie ryczałtu

  ;rych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. 1998 r., Nr 144, poz. 930 ze zmianami)   ryczałt, szczególna forma opodatkowania, opodatkowanie ryczałtem, stawka podatkowa

 • Wybór formy opodatkowania

  opodatkowania, ryczałt, karta podatkowa, rozpoczęcie działalności

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Karta podatkowa 2011

  Witam! Prowadzę działalność gastronomiczną opodatkowaną na zasadach katy podatkowej. Od początku 2011 planuje rozpocząć prowadzenie kolejnej działalności (...)

 • Spółka na ryczałcie /karta podatkowa/

  Witam, chcę założyć taką spółkę z drugą osobą, na kartę podatkową, bez VAT. Jakie kroki muszę zrobić w urzędzie gminy i w US ? Druga osoba (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • alimenty a zatajanie dochodow!pomocy

  Niedlugo czeka mnie sprawa alimentacyjna,maz wyprowadzil sie z domu,wnioslam sprawe o rozwod i o alimenty na synka.wiem juz ze bedzie robil wszystko zeby (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane