Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opłata targowa

  , przejście podziemne. Zatem lokalne organy podatkowe mają uzasadnienie dla pobierania opłaty w przypadku wystawienia przedmiotów przeznaczonych na sprzedaż na chodnik / ulicę. opłata targowa, (...)

 • Powstanie obowiązku uiszczenia opłaty targowej

  targowej, opłata targowa, targowisko, sprzedaż, sprzedawca

 • Maksymalne stawki opłat lokalnych w 2018 r.

  , opłaty, lokalne, opata miejscowa, targowa, od posiadania psa, uzdrowiskowa, opłata reklamowa, 2018 rok

 • Porada prawna na temat targowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat targowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowa definicja targowiska nic nie zmieni?

  Turskiej z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka obawy czytelnika są nie do końca uzasadnione. Należy zauważyć, że z analizy przepisów ustawy wynika, iż opłata targowa pobierana jest od (...)

 • Sprzedaż podlegająca opłacie targowej

  ? Sprawdź co powinieneś o niej wiedzieć!  opłata targowa, targowisko, sprzedaż

 • Czym jest podatek?

  występują tzw. ukryte formy podatku, parapodatki, jak opłata targowa czy opłata miejscowa. Zasady poboru i wysokość opłat publicznych regulowane są ustawowo. Część opłat zasila dochody budżetu (...)

 • Projekt zmian w ustawie o podatkach i opłatach lokalnych

  ). podatki i opłaty lokalne, targowisko, opłata targowa, rynek hurtowy

 • Ankieta w sprawie podatków i opłat lokalnych

  , badania ankietowe, podatek od nieruchomości, ankieta, podatki i opłaty lokalnych, pies, opłata uzdrowiskowa, miejscowa, targowa

 • Stawki podatków i opłat lokalnych na 2008 rok

  , opłaty lokalne, podatek od środków transportowych, nieruchomości, 2008 rok, stawki maksymalne, podatki, rada gminy, opłata miejscowa, uzdrowiskowa, targowa, od posiadania psów

 • Skarbówka może zająć dom nawet wtedy, gdy...

  budżetu państwa (podatku dochodowym, VAT, podatku akcyzowym, od gier) lub budżetów samorządowych (podatek od nieruchomości oraz od środków transportowych, opłata targowa, podatek od spadków i darowizn (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane