Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakaz podejmowania działaloności konkurencyjnej

  umowy też jest jej zawarciem. Tajemnicę służbową mogą stanowić wszelkiego rodzaju informacje, zwłaszcza te, które mają wpływ na konkurencyjność i funkcjonowanie firmy. praca, tajemnica służbowa

 • Oświadczenie majątkowe pracownika urzędu

  oświadczenia pracownika urzędu skarbowego jest kierownik tego urzędu. To kierownik urzędu skarbowego analizuje informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym i porównuje treść obecnego oświadczenia (...)

 • Czym jest informacja publiczna?

  ., s. 1-11) : tajemnica państwowa i służbowa (uregulowana głównie w ustawie o ochronie informacji niejawnych).  tajemnica skarbowa (uregulowana w ustawie Ordynacja podatkowa (...)

 • Porada prawna na temat tajemnica służbowa - wzór oświadczenia

  Nie szukaj dłużej informacji na temat tajemnica służbowa - wzór oświadczenia, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks cywilny

  woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny).Art. 85. Zniekształcenie oświadczenia woli przez osobę użytą (...)

 • I - KODEKS CYWILNY - Część ogólna

  takie same skutki, jak błąd przy złożeniu oświadczenia. Art. 86. § 1. Jeżeli błąd wywołała druga strona podstępnie, uchylenie się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego (...)

 • Chcesz zostać dostawcą internetu? Sprawdź jak działać zgodnie z prawem! - opinia prawna

  okres niezbędny do rozstrzygnięcia sporu (art. 168 ustawy).  Warto na koniec podkreślić, iż zgoda użytkownika na przetwarzanie danych: nie może być domniemana lub dorozumiana z oświadczenia (...)

 • Umowa o zachowaniu poufności - najważniejsze informacje

  prowadzenia negocjacji. Tajemnica zawodowa, a tajemnica przedsiębiorstwa prawnie chroniona. Na wstępie warto zaznaczyć, iż niniejszy artykuł co do zasady nie dotyczy kwestii związanych z typowego (...)

 • Tajemnica służbowa po ustaniu stosunku pracy

  inne informacje posiadające wartość gospodarczą, co do których przedsiębiorca podjął niezbędne działania w celu zachowania ich poufności. praca, pracownik, pracodawca, tajemnica służbowa, (...)

 • Kto może odmówić składania zeznań w postępowaniu karnym?

  , dotyczący świadków. Obowiązek zawarty w tym przepisie nie jest jednak absolutny. Istnieją sytuacje, kiedy to od złożenia zeznań można się uchylić. Tajemnica służbowa i zawodowa Osoby

 • Zwolnienie z powodu utraty zaufania

  , pracodawca, tajemnica służbowa, sąd pracy

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane