Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • potrzebny tłumacz?

    Czy w przypadku toczącego się postępowania podatkowego, w którym bierze udział obcokrajowiec, będzie potrzebny tłumacz? Czy jeżeli obcokrajowiec (...)

  • Ojciec cudzoziemiec- alimenty i pozbawienie praw. Bardzo proszę o pomoc.

    Sprawa wygląda tak : ojciec cudzoziemiec /Francuz / uznał dziecko , synek ma jego nazwisko , mielismy się pobierac , ale szybko się rozmyslił . Obecnie (...)

  • od kiedy tłumacz migowy w urzędzie?

    Słyszałam niedawno o ustawie która wprowadza obowiązek tłumacz migowych w urzędach, jak obecnie wygląda sprawa? Kiedy można się spodziewac wprowadzenia (...)

  • Świadek w sprawie sfałszowania dokumentacji

    Witam. Przez rok czasu pracowałam w sklepie. Kiedy odeszłam mój były pracodawca zaczął mieć problemy z PIPem a później z policją. Chodzi o sfałszowanie (...)

  • wymuszenie zapłaty

    Witam, problem wygląda następująco. Niedawno kupiłem motor, lecz przy zakupie dogadałam się z osobą sprzedającą iż prześle mi tłumaczenia dokumentów (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane