Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwolnienie monitorowane

  szczebla oraz rozwiązywania umowy o pracę z przedstawicielami kadry kierowniczej. Duże zwolnienia przeprowadzają najczęściej albo firmy państwowe – kopalnie, huty, PKP, albo firmy, które (...)

 • Zmiana w KRS w spółce jawnej

  do rejestru powoduje obowiązek ich zgłoszenia do KRS. spółka jawna, zmiana nazwiska wspólnika, KRS, zasada prawdziwości firmy

 • Zmiana PKD w KRS

  złożeniem sprawozdania finansowego. Odnośnie drugiej części pytania, należy wskazać, że zmiana firmy jest jednocześnie zmianą umowy spółki, gdyż określenie firmy spółki (...)

 • Opinia prawna na temat szukam krs firmy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat szukam krs firmy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Publiczne zlecenie windykacji

  się być nieprawidłowa. Zatem, ogłaszanie do publicznej wiadomości (np. w prasie i/lub internecie) z podaniem danych firmy oraz wartości wierzytelności, tylko w przypadkuzlecenia, a nie sprzedaży (...)

 • Termin na zgłoszenie upadłości w KRS

  zaniedbania.Który urząd czy sąd ma obowiązek zgłosić, czy wpisać informację o upadłości spółki do KRS-u i w jakim terminie od ogłoszenia upadłości? Dane dotyczące ogłoszenia upadłości (...)

 • Zmiana firmy

  formularz KRS - W3 (informacje dotyczące zmiany firmy znajdują się w części C, poz. 31). Oczywiście zmiana firmy spółki stanowi jednocześnie zmianę umowy spółki z o.o. zgodnie z (...)

 • Zasady jakim powinna odpowiadać firma spółki komandytowej

  ( art. 43 2 § 1 k.c.) oraz ogólną dostępnością do Krajowego Rejestru Sądowego przy jednoczesnym obowiązku ujawnienia firmy w rejestrze (art. 432 § 2 k.c. i art. 10 ustawy o KRS). (...)

 • Zmiana siedziby a KRS

  1 stycznia 2004 r. sądy rejstrowe obowiązuje 14 dniowy termin na dokonanie wpisu do KRS.   wpis, rejestr, siedziba, wypowiedzenie, najem

 • Dodatkowe biuro firmy a wpis do KRS

  .  nowy adres, KRS, oddział, biuro firmy

 • Sprzedaż udziału w spółce jawnej i zmiana nazwy

  wspólników czy firmy wspólnika będzie powodowała konieczność ich zgłoszenia do KRS – art. 26 § 1 pkt 1 i 3 w zw. z art. 26 § 2 k.s.h. W kwestii nowego brzmienia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane