Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwolnienie monitorowane

  szczebla oraz rozwiązywania umowy o pracę z przedstawicielami kadry kierowniczej. Duże zwolnienia przeprowadzają najczęściej albo firmy państwowe – kopalnie, huty, PKP, albo firmy, które (...)

 • Zmiana w KRS w spółce jawnej

  do rejestru powoduje obowiązek ich zgłoszenia do KRS. spółka jawna, zmiana nazwiska wspólnika, KRS, zasada prawdziwości firmy

 • Zmiana PKD w KRS

  złożeniem sprawozdania finansowego. Odnośnie drugiej części pytania, należy wskazać, że zmiana firmy jest jednocześnie zmianą umowy spółki, gdyż określenie firmy spółki (...)

 • Porada prawna na temat szukam krs firmy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat szukam krs firmy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rejestracja w KRS spółki pod firmą (nazwą) już używanej przez inny podmiot

  spółkę posiadającą „pierwszeństwo” używania danej nazwy wniosku o usunięcie z urzędu na zasadzie art. 12 ust. 3 ustawy o KRS danych zamieszczonych w KRS, a niedopuszczalnych (...)

 • Zmiana firmy

  formularz KRS - W3 (informacje dotyczące zmiany firmy znajdują się w części C, poz. 31). Oczywiście zmiana firmy spółki stanowi jednocześnie zmianę umowy spółki z o.o. zgodnie z (...)

 • Termin na zgłoszenie upadłości w KRS

  zaniedbania.Który urząd czy sąd ma obowiązek zgłosić, czy wpisać informację o upadłości spółki do KRS-u i w jakim terminie od ogłoszenia upadłości? Dane dotyczące ogłoszenia upadłości (...)

 • Sprzedaż udziału w spółce jawnej i zmiana nazwy

  wspólników czy firmy wspólnika będzie powodowała konieczność ich zgłoszenia do KRS – art. 26 § 1 pkt 1 i 3 w zw. z art. 26 § 2 k.s.h. W kwestii nowego brzmienia (...)

 • Dodatkowe biuro firmy a wpis do KRS

  .  nowy adres, KRS, oddział, biuro firmy

 • Wycofanie wniosku o wpis do KRS

  zarząd postanowił zmienić nazwę firmy. Czy aby przyśpieszyć całą procedurę, możliwe jest wycofanie całości wniosku, a następnie, po zmianach umowy spółki w części nazwy firmy oraz (...)

 • KRS a rozwiązanie umowy spółki jawnej

  wspólnikiem, poprzez tworzenie zbędnych dokumentów bilansowych (prowadzimy PKPiR)? Co należy zgłosić w KRS przy takim zakończeniu działalności spółki, czy tylko wniosek o wykreślenie z KRS, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane