Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Szkolenia obowiazkowe, czy szpital ma prawo zapewnic bezplatnie?

  Pracuje w szpitalu jako technik rtg. W zwiazku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich (...)

 • ubezpieczenie zdrowotne - faktura vat

  Witam. Jestem studentką, ubezpieczona u rodziców. Miesiąc temu miałam wypadek, pojechałam do szpitala na ostry dyżur. Jako że stało się to w (...)

 • Związek homoseksualny a szpital

  Witam, żyję w homoseksualnym związku. Za niedługo udaję się na poważną operację do szpitala i możliwe, że przez jakiś czas mogę pozostawać (...)

 • umowa darowizny

  Umowa darowizny między pacjentem a szpitalem. Kogo wpisujemy jako przyjmującego darowiznę szpital czy np. dyrektor szpitala jako reprezentanta? Szpital (...)

 • odesłany z izby przyjęć

  Czy izba przyjęć ma prawo odesłać chorego w nocy twierdząc, że nie tutaj jest dziś ostry dyżur? czy możliwe jest że tylko jeden zakład opieki (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane