Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uprawnienie do wcześniejszej emerytury – opinia prawna

  przewiduje ona dodatku do emerytury za szkodliwe warunki pracy. Dodatek za szkodliwe warunki pracy przysługuje w trakcie trwania stosunku pracy. W związku z tym (...)

 • Kiedy pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia?

  zrealizować czyn niedozwolony. Szkodliwe warunki pracy Zgodnie z Kodeksem pracy, pracownik może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia, jeżeli zostanie wydane orzeczenie lekarskie (...)

 • Praca przy sztucznym świetle

  higieny pracy, a jest odpowiedzialny za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, zgodnie z kodeksem pracy podlega karze grzywny. Instytucją, która kontroluje przestrzeganie (...)

 • Opinia prawna na temat szkodliwe warunki pracy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat szkodliwe warunki pracy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks pracy (art. 207-305)

  na inne stanowiska pracy i inni pracownicy przenoszeni na stanowiska pracy, na których występują czynniki szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe.Badaniom wstępnym nie (...)

 • Kodeks pracy (art. 94-206)

  , pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy.  Rozdział IVSystemy i rozkłady czasu pracy Art. 135. § 1. Jeżeli jest to uzasadnione (...)

 • Jakie warunki powinny spełniać pomieszczenia pracy?

  konserwacje w celu zachowania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy. Pomieszczenia pracy i ich wyposażenie powinny zapewniać pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. (...)

 • Wymogi techniczne restauracji

  przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.Pomieszczenia pracy i ich wyposażenie powinny zapewniać pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. W szczególności w pomieszczeniach (...)

 • Kodeks pracy

  dotychczasowych stosunkach pracy, z zastrzeżeniem przepisów § 5. § 2. Za zobowiązania wynikające ze stosunku pracy, powstałe przed przejściem części zakładu pracy na innego pracodawcę, (...)

 • Warunki szkodliwe dla zdrowia

  pracy, warunki szkodliwe, skrócony czas pracy, bezpieczeństwo, higiena pracy

 • Odpisy na ZFŚS i szczególnie uciążliwe warunki

  hałasu oraz temperatury pracy. Podsumowując powyższe, jeżeli zgodnie z wyżej opisanymi przesłankami w Pana zakładzie pacy zostały ustalone warunki pracy szkodliwe lub uciążliwe, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane