Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Symbole PKWiU a obniżona stawka VAT

  ustawy o VAT   PKWiU, PKOB, stawka VAT, faktura VAT

 • Zwolnienia z kas fiskalnych na 2018 rok

  używanych jako paliwa silnikowe albo jako dodatki lub domieszki do paliw silnikowych, bez względu na symbol PKWiU, n) wyrobów tytoniowych (PKWiU 12.00), napojów alkoholowych o (...)

 • Jaki VAT przy sprzedaży posiłków i dań przez placówki gastronomiczne?

  klasy PKWiU 10.85 "Gotowe posiłki i dania", czy do działu PKWiU 56 "Usługi związane z wyżywieniem", istotne jest, czy oferowane produkty są w pełni przyrządzone i serwowane jako posiłek gotowy (...)

 • Porada prawna na temat symbole pkwiu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat symbole pkwiu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zwrot VAT od materiałów budowlanych

  kupionego materiału oraz cel, w jakim go kupiliśmy (np. remont mieszkania), ze wskazaniem na właściwy symbol klasyfikacji statystycznej. Warto sięgnąć bezpośrednio do PKWiU, którą publikuje Główny (...)

 • Na jakich zasadach udziela się wsparcia nowej inwestycji z Funduszu Strefowego

  Usług (PKWiU) (Dz. U. 2004 r., Nr 89, poz. 844, ze zm.); Ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (Dz. U. 2003 r., Nr 153, poz. 1504, ze zm.); Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane