Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jaki VAT przy sprzedaży posiłków i dań przez placówki gastronomiczne?

  Ministrów z dnia 24 grudnia 2007 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) (Dz.U. nr 251, poz. 1885, z póżn. zm.); ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa (...)

 • Na jakich zasadach udziela się wsparcia nowej inwestycji z Funduszu Strefowego

  Polskiej Klasyfikacji Działalności (podklasa 27.10.Z PKD), produkcji rur stalowych (podklasa 27.22.Z PKD), pozostałej obróbki wstępnej żeliwa i stali (grupa 27.3 PKD), z wyłączeniem (...)

 • Tworzenie wzorów haftów, projektów ubiorów, grafik

  , symbole graficzne oraz kroje pisma typograficznego, z wyłączeniem programów komputerowych. Za wytwór uważa się także: przedmiot składający się z wielu wymienialnych części składowych umożliwiających

 • Porada prawna na temat symbole pkd 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat symbole pkd 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Rządowe propozycje zmian w finansowym wspieraniu inwestycji

  gospodarczą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,   przedmiot wykonywanej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej według Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD),   nazwę inwestycji, (...)

 • Jakość paliwa w Polsce. Jest coraz gorzej

  jakościowe (parametry) określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych z późn. zm. (Dz. U. Nr 221, poz. 1441). Pozostałe symbole

 • Licencja na transport drogowy towarów

  drogowy.\" W konsekwencji należy uznać, że niezależnie od zgłoszonego zakresu działalności według PKD, przedsiębiorca dokonujący w sposób faktyczny transportu drogowego będzie miał zawsze (...)

 • Sprzedaż odzieży i biżuterii pochodzących z krajów UE w Polsce.

  u.s.d.g.), ustawy z dnia z dnia 27 lipca 2002 roku Prawo dewizowe (tekst jednolity: Dz. U. 2012 r. poz. 826, dalej u.p.d.), ustawy z dnia 1 kwietnia 2011 roku Prawo probiercze (Dz. U. 2011 r. nr 92, (...)

 • Podstawowe zasady zakładania spółki cywilnej

  , zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (PKD); informacje o istnieniu lub ustaniu małżeńskiej wspólności majątkowej;  informacje o umowie spółki cywilnej, jeżeli taka (...)

 • Co z wpisem w CEIDG bez numeru PESEL?

  do wprowadzania zmian we wpisie przedsiębiorcy bez numeru PESEL. Zatem, jeśli przedsiębiorca od 2012 r. dokonywał jakiejkolwiek zmiany w swoim wpisie w CEIDG (rejestrował się, dodawał kod PKD, zmieniał

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • PKD w 2011 roku - zmiany ???

  Mam pytanie; czy od 01.01.2011 roku są jakieś zmiany jeśli chodzi o PKD?? z góry dziękuję za odpowiedź!


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane