Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uderzenie w szarą strefę w obrocie wyrobami tytoniowymi

  , susz tytoniowy

 • System monitorowania drogowego przewozu towarów

  przewozu towarów (Dz.U. z 2017 r., poz. 708).  System monitorowania drogowego przewozu, towary wrażliwe, transport, przewóz drogowy, paliwo, olej, alkohol, susz tytoniowy

 • Zmiany w zakresie obrotu suszem tytoniowym

  przepisów dotyczących zabezpieczenia akcyzowego w formie hipoteki na nieruchomości, które wchodzą w życie z dniem 1 czerwca 2018 r. akcyza, obrót, susz tytoniowy, tytoń, podatek (...)

 • Porada prawna na temat susz tytoniowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat susz tytoniowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w systemie monitorowania przewozu SENT

  skażony oraz susz tytoniowy. 18 kwietnia 2017 r. został uruchomiony system monitorowania drogowego na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego (...)

 • "Domowy papieros" na akcyzie

  obrotu suszem, ponoszą one znaczne straty finansowe.Brak akcyzy na susz tytoniowy przyczyniał się też do rozwoju nielegalnej produkcji wyrobów tytoniowych. Szacunki mówią, że państwo traci (...)

 • Pakiet tytoniowy przeciwko szarej strefie

  Pakiet tytoniowy uderzy w szarą strefę Ministerstwo Finansów skierowało do konsultacji publicznych „pakiet tytoniowy", czyli projekt ustawy, który zawiera wiele zmian w czterech

 • Akcyza - podatek akcyzowy 2015

  alkoholowe, wyroby tytoniowe i susz tytoniowy) oraz samochody osobowe.   Jakie towary podlegają opodatkowaniu?  O tym, czy dany towar jest w ogóle wyrobem akcyzowym, a w konsekwencji (...)

 • Przewóz towarów ma być monitorowany elektronicznie

  , przewoźnik, transport, paliwa płynne, alkohol skażony, susz tytoniowy

 • Kontrola przewozu produktów leczniczych

  , wyroby zawierające alkohol etylowy, alkohol etylowy całkowicie skażony oraz susz tytoniowy. Mocą przedmiotowej regulacji systemem monitorowania zostaje objęty przewóz towarów wrażliwych

 • Płyny do e-papierosów objęte akcyzą

  zawierające tytoń lub susz tytoniowy, które dostarczają aerozol bez ich spalania). Wprowadza też obowiązek oznaczenia tych wyrobów znakami akcyzy.  Ustawa z dnia 12 grudnia (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane