Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uderzenie w szarą strefę w obrocie wyrobami tytoniowymi

  , susz tytoniowy

 • System monitorowania drogowego przewozu towarów

  przewozu towarów (Dz.U. z 2017 r., poz. 708).  System monitorowania drogowego przewozu, towary wrażliwe, transport, przewóz drogowy, paliwo, olej, alkohol, susz tytoniowy

 • Zmiany w zakresie obrotu suszem tytoniowym

  przepisów dotyczących zabezpieczenia akcyzowego w formie hipoteki na nieruchomości, które wchodzą w życie z dniem 1 czerwca 2018 r. akcyza, obrót, susz tytoniowy, tytoń, podatek (...)

 • Porada prawna na temat susz tytoniowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat susz tytoniowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • "Domowy papieros" na akcyzie

  obrotu suszem, ponoszą one znaczne straty finansowe.Brak akcyzy na susz tytoniowy przyczyniał się też do rozwoju nielegalnej produkcji wyrobów tytoniowych. Szacunki mówią, że państwo traci (...)

 • Pakiet tytoniowy przeciwko szarej strefie

  Pakiet tytoniowy uderzy w szarą strefę Ministerstwo Finansów skierowało do konsultacji publicznych „pakiet tytoniowy", czyli projekt ustawy, który zawiera wiele zmian w czterech

 • Akcyza - podatek akcyzowy 2015

  alkoholowe, wyroby tytoniowe i susz tytoniowy) oraz samochody osobowe.   Jakie towary podlegają opodatkowaniu?  O tym, czy dany towar jest w ogóle wyrobem akcyzowym, a w konsekwencji (...)

 • Przewóz towarów ma być monitorowany elektronicznie

  , przewoźnik, transport, paliwa płynne, alkohol skażony, susz tytoniowy

 • Rusza system monitorowania drogowego przewozu towarów

  biodiesel - dodatki do paliw, oleje smarowe, odmrażacze na bazie alkoholu etylowego, rozcieńczalniki i rozpuszczalniki, alkohol etylowy częściowo i całkowicie skażony oraz susz tytoniowy. Regulacja (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane