Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  , szkolnictwo, reforma edukacji, obowiązek szkolny, ocena, rodzic, zajęcia, stołówka, egzamin

 • Zatrudnienie syna w jednoosobowej spółce

  jaką umowę mógłbym zatrudnić syna? Czy powinienem dokonać zgłoszenia do PIP i Sanepidu i jakie wymogi socjalne powinienem spełnić pomimo, iż zakład produkcyjny połączony jest z domem (stołówka, (...)

 • „Posiłek w szkole i w domu” od 2019 r.

  województwa. Źródło: www.gov.pl/web/rodzina Posiłek w szkole i w domu, 2019 rok, pożywienie, stołówka, starsi, senior, niepełnosprawny, posiłek, dożywianie

 • Porada prawna na temat stołówka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat stołówka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Posiłek w szkole i w domu

  , stołówka, dzieci, uczeń, niedożywienie, dowóz posiłków, niepełnosprawny, senior, osoba starsza, stary, bieda, jadalnia, jedzenie

 • Pułapki w menu dla turysty

  , stołówka, menu, turysta, smażalnia

 • Łatwiej o żłobki...

  , MALUCH+, opieka nad dziećmi, dzieci, żłobek, klub dziecięcy, rodzice, maluchy, posiłki, stołówka, najmłodsi, opiekun

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wykup mieszkania w "budynku specjalnego przeznaczenia"

  Dziadek mieszka w budynku bedącym w zasobach społdzielni mieszkaniowej. Gdy postanowił wykupić o mieszkanie, spóldzielnia powołała się na punkt (...)

 • zabezpieczenie powództwa

  witam... ja niestety znowu wyskakuje z alimentami, które są tutaj dość poplularnym przedmiotem dyskusji. Przeczytałam je ale nie znalazłam odpowiedzi (...)

 • szkolna stołówka zapłaci VAT?

  W jaki sposób naliczać VAT od posiłków wydawanych w szkolnej stołówce? Czy wszystkie są zwolnione? Usłyszałem ostatnio, że te wydawane innym (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane