Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Fundusze unijne dla firm

  młodych firm typu start-up. Bezpośrednią pomoc uzyskasz od wyłonionych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości funduszy zalążkowych, funduszy venture capital czy sieci aniołów (...)

 • Poland Prize – ściągamy zagraniczne talenty do Polski

  . W końcu innowacyjność karmi się różnorodnością"– podsumowała założenia programu minister Emilewicz.   Poland Prize, zagraniczne firmy, talent, Polska, biznes, grant, start-up

 • Co RODO przynosi przedsiębiorcom?

  poinformować osoby, których dane przetwarza, o celu, w którym to robi, a także o ewentualnym profilowaniu i o tym, skąd wziął dane. Prawo do przenoszenia danych - przedsiębiorstwa typu start-up

 • Porada prawna na temat start-up

  Nie szukaj dłużej informacji na temat start-up, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prosta spółka akcyjna – nowa spółka dla innowacyjnego biznesu

  kształtowaniu sfery organizacyjnej.     prosta spółka akcyjna, start-up, PSA, działalność gospodarcza, przedsiębiorstwo

 • PKPP Lewiatan zainaugurowała największy w Polsce projekt aktywizowania rynku aniołów biznesu

  , wspiera wybrane pomysły biznesowe, głównie w początkowej fazie ich działalności (start-up). Przekazuje im zarówno swoją wiedzę, doświadczenie, jak i środki finansowe, w zamian za udziały. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak długo w BIK

  Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane