Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  staż pracy. .ZMIANY W DOSTĘPIE DO ZAWODU SPECJALISTY DO SPRAW PROGRAMÓW Zawód Specjalista ds. programów   Obecne wymagania Egzamin brak Inne Specjalistą

 • Regulacje dotyczące zawodu pracownika socjalnego

  pracownik socjalny, specjalista pracy socjalnej, starszy specjalista pracy socjalnej, główny specjalista pracy socjalnej. Jakie prawa i obowiązki pracownika socjalnego przewiduje (...)

 • Kiedy dostaniemy zaświadczenie lekarskie?

  lekarskie wystawiać ma lekarz, lekarz dentysta, starszy felczer lub felczer prowadzący leczenie, na okres, w którym ubezpieczony ze względu na stan zdrowia powinien powstrzymać się od pracy, (...)

 • Opinia prawna na temat starszy specjalista od kiedy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat starszy specjalista od kiedy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przebojowi wariaci

  Quarterly opublikowano raport z badań. Wynika z niego, że tylko co czwarty specjalista uważa swojego pracodawcę za atrakcyjnego dla wybitnych osobowości. Jeszcze gorzej jest z przywiązaniem do firmy (...)

 • Ruchomy czas pracy w polskich firmach? Ministerstwo szykuje przepisy

  być różny - twierdzi Wioletta Żukowska, starszy specjalista ds. prawa pracy z konfederacji Pracodawcy RP. Resort zamierza zająć się też przepisami dotyczącymi telepracy. Na razie minister (...)

 • Zwolnienie monitorowane

  kadra wyższego szczebla często przez lata nie miała okazji usłyszeć od nikogo obiektywnej opinii na temat własnej pracy i osoby. To oni byli od oceniania innych. Jeszcze inaczej wygląda „opieka

 • Kiedy możliwe jest przysposobienie (adopcja) dziecka?

  nastąpi. Jedyny wyjątek od tej zasady realizuje sytuacja, kiedy z żądaniem przysposobienia wystąpili oboje małżonkowie, a jeden z nich zmarł po wszczęciu postępowania, drugi zaś żądanie (...)

 • PIT 2012: ulga rehabilitacyjna również dla pełnosprawnych

  , faktury, pokwitowania czy potwierdzenia przelewów bankowych, z których wynika jakie wydatki zostały poniesione. Od tej reguły są jednak pewne wyjątki. Potwierdzenia wydatków są (...)

 • Kiedy musisz powołać służbę BHP?

  zmieniającego, Pracownik służby bhp, pracownik zatrudniony przy innej pracy, któremu powierzono wykonywanie zadań służby bhp oraz specjalista spoza zakładu pracy powinni spełniać wymagania (...)

 • Zachowek od gospodarstwa rolnego

  doliczeniu; darowizny dokonane na rzecz spadkobierców lub osób uprawnionych do zachowku podlegają doliczeniu niezależnie od tego, kiedy zostały dokonane. Darowizny uczynione na rzecz (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • mąż chce mi odebrac dziecko!!!!

  Zlozylam pozew o przyznanie wladzy rodzcielskiej.w tym momencie maz przetrzymuje dziecko[3-letnia coreczke]u siebie w domu,nie pozwalajac mi na swobodne (...)

 • przemoc psychiczna w domu

  Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą (...)

 • Dziewczyny, jakie alimenty na 1 dziecko zasądził sąd od bezrobotnych tatusiów waszych dzieci?

  Bo nie wiem czy warto jest się ciągać po sądach na przykład za 150 zł. miesięcznie, szczególnie interesuja mnie sądy na górnym ślasku, z góry (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane