Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  dnia 10 lutego 2006 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów (Dz. U. 2006 r., Nr 40, poz. 275) stacja kontroli pojazdów, stanowisko kontrolne

 • Konsekwencje wystawiania pustych faktur np. za paliwo

  , stacja benzynowa, sprzedaż paliw

 • Na nowo określone wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  pojazdów lub zespołów pojazdów, jeżeli stacja kontroli pojazdów upoważniona jest do przeprowadzania badań technicznych zespołu pojazdów. Powinno znajdować się w pomieszczeniu przelotowym zapewniającym (...)

 • Porada prawna na temat stacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat stacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prywatna stacja paliw

  . zbiornik na olej napędowy, stacja paliw płynnych, pozwolenie na budowę, baza paliw płynnych

 • Stacja trafo w pawilonie usługowym spółdzielni

  energetyczny, stacja trafo, użytkowanie, korzystanie, wynagrodzenie, przynależność, własność, spółdzielnia, spółdzielnia mieszkaniowa, urządzenie elektryczne w pomieszczeniu spółdzielni

 • CEPiK po zmianach

  1997r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2017 r., poz. 128, ze zm.).   CEPiK, pojazd, samochód, kierowca, okresowe badanie techniczne, dowód rejestracyjny, stacja kontroli pojazdów

 • Chcesz prowadzić stację benzynową, zobacz jak uzyskać koncesję na obrót paliwami

  ). koncesja, prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie oboruty paliwami, obrót paliwami, stacja paliw, stacja benzynowa, Prezes URE

 • Dodatkowe badanie techniczne samochodu

  , odliczenie podatku VAT, zaświadczenie, stacja diagnostyczna

 • Długi spółki komandytowej

  - 25% osobie, z którą realizowaliśmy umowę i która jest naszym dłużnikiem. Komandytariusz jest tą samą osobą w spółkach i działalność jest ta sama (restauracja i stacja benzynowa). Adresy (...)

 • Odpowiedzialność i ustalenie sprawcy szkody

  musiał być do dyspozycji sądu przez cały czas procesu; 4. Jakiemu organowi powinienem zgłosić zaistniałą sytuację, aby stacja utraciła koncesję na wykonywanie badań technicznych. Sprawa ma charakter

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • stacja transformatorowa

  Witam, czy ktoś się może orientuje, w jakiej odległości od budynku mieszkalnego energetyka ma prawo postawić stację transformatorową? Bo w odległości (...)

 • Stacja internetowa

  Witam!Otóż mam pewien problem.Pewna firma która prowadzi usługi internetowe drogą radiową chce postawić u mnie nadajnik.Zgodnie z prawem URTiP nie (...)

 • stacja benzynowa a prawo cywilne

  Witajcie, Czy stacja benzynowa w świetle prawa cywilnego jest miejscem użyteczności publicznej? czy drogi wjazdowe i wyjazdowe należą do dróg publicznych?? (...)

 • Nowa stacja benzynowa

  W bezpośrednim sąsiedztwie terenów sportowo rekreacyjnych zaplanowano budowę nowej stacji benzynowej. Jaka jet minimalna odległość stacji od tych (...)

 • Stacja benzynowa a warunki szkodliwe

  Witam. Pracuję na stacji benzynowej jako kasjer. Czy taka praca kwalifikuje się jako praca w warunkach szkodliwych albo warunkach szczególnych?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane