Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • stacja transformatorowa

  Witam, czy ktoś się może orientuje, w jakiej odległości od budynku mieszkalnego energetyka ma prawo postawić stację transformatorową? Bo w odległości (...)

 • Stacja internetowa

  Witam!Otóż mam pewien problem.Pewna firma która prowadzi usługi internetowe drogą radiową chce postawić u mnie nadajnik.Zgodnie z prawem URTiP nie (...)

 • stacja benzynowa a prawo cywilne

  Witajcie, Czy stacja benzynowa w świetle prawa cywilnego jest miejscem użyteczności publicznej? czy drogi wjazdowe i wyjazdowe należą do dróg publicznych?? (...)

 • Nowa stacja benzynowa

  W bezpośrednim sąsiedztwie terenów sportowo rekreacyjnych zaplanowano budowę nowej stacji benzynowej. Jaka jet minimalna odległość stacji od tych (...)

 • Stacja benzynowa a warunki szkodliwe

  Witam. Pracuję na stacji benzynowej jako kasjer. Czy taka praca kwalifikuje się jako praca w warunkach szkodliwych albo warunkach szczególnych?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane