Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jakie wymogi dotyczą opakowań i odpadów opakowaniowych?

  sprzedawanych produktów informacji o opakowaniach i odpadach opakowaniowych, a przede wszystkim o dostępnych systemach zwrotu, zbiórki, odzysku i recyklingu, o właściwym (...)

 • Poprawa gospodarki odpadami uciążliwymi dla środowiska

  przedsiębiorców prowadzących stacje demontażu. Ta zasada miałaby obowiązywać od 1 stycznia 2011 r. Przewidziano zaostrzenie kar za działania niezgodne z ustawami: o odpadach i o (...)

 • Rozliczenia podatkowe transakcji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego

  prawna: art. 15 ust. 4, art. 15 ust. 4b, art. 15 ust. 4c ustawy o CIT albo art. 22 ust. 5, art. 22 ust. 5a i art. 22 ust. 5b ustawy o PIT.  Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie koszty (wydatki

 • Porada prawna na temat sprawozdanie o odpadach za 2010

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sprawozdanie o odpadach za 2010, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  emisji o 10%, co pozwoli osiągnąć ogólny cel ograniczenia emisji CO2 o 20% do roku 2020. Decyzja o wspólnym podejmowaniu wysiłku w celu ograniczania emisji jest pierwszym (...)

 • Postępowanie z wyrobami zawierającymi azbest

  obiektu budowlanego. Informacja o wyrobach zawierających azbest Informacja o wyrobach zawierających azbest znajduje się w załączniku (DOC 36 KB).  Wyroby zawierające azbest, (...)

 • Przełomowe zmiany w służbie komorników?

  również wprowadzenie zmian dotyczących opłat egzekucyjnych za egzekucję świadczeń niepieniężnych (chodzi zwłaszcza o eksmisje). Jeśli chodzi o pozostałe opłaty (za (...)

 • Jakie są prawa człowieka?

  ustanowiony ustawą przy rozstrzyganiu o jego prawach i obowiązkach o charakterze cywilnym albo o zasadności każdego oskarżenia w wytoczonej przeciwko niemu sprawie karnej. Postępowanie (...)

 • Wygaśnięcie mandatu członka rady nadzorczej

  nie stanowi inaczej. Mając na uwadze datę wyboru do rady nadzorczej spółki z o. o. w dniu 31 mają 2006 r. czy ostatnim pełnym rokiem obrotowym pełnienia funkcji członka rady nadzorczej w opisanej

 • Jak przeprowadzić zbiórkę pieniędzy dla potrzebującego?

  , zgodny z prawem cel pozostający w sferze zadań publicznych, o których mowa w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (...)

 • Sprawozdania finansowe Spółki Akcyjnej

  nastąpiło w ciągu 2011 roku, nie sporządziła sprawozdania finansowego za rok zakończony 31 grudnia 2010 roku. Spółka Akcyjna sporządziła sprawozdanie za okres kończący się (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Palenie śmieci na własnej posesji?

  Czy ktoś się może orientuje, czy wolno mi palić śmieci na własnej posesji i jakie są związane z tym oraniczenia? Na pewno nie wolno palić Ci nawet (...)

 • sprawozdanie o odpadach

  Ponoć uległa zmianie kara za brak złożonego sprawozdania o odpadach? Jak zmieniła się kwota grzywny? Czy zmienia się też termin składania tych (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane