Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Likwidacja spółki - obowiązki likwidatorów

  wydaje - sprawozdanie finansowe na dzień zakończenia likwidacji;  8) likwidatorzy zgłaszają do sądu rejestrowego wniosek o wykreślenie spółki z rejestru i dołączają do niego sprawozdanie

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  (sprawozdanie likwidacyjne) i po zakończeniu likwidacji, likwidatorzy powinni ogłosić w siedzibie spółki to sprawozdanie i złożyć je sądowi rejestrowemu, z jednoczesnym zgłoszeniem (...)

 • Sprawozdanie finansowe w spółce w likwidacji

  likwidatorów sprawozdania finansowego spółki z o.o. w likwidacji na 31.12.2008 r. Zakładamy, iż chodzi tu o sprawozdanie likwidacyjne za rok 2008, nie zaś sprawozdanie likwidacyjne (...)

 • Porada prawna na temat sprawozdanie likwidacyjne wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sprawozdanie likwidacyjne wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wycofanie aportu ze spółki z o.o. i jej likwidacja - opinia prawna

  , który należałoby spieniężyć) likwidatorzy sporządzają sprawozdanie finansowe na dzień poprzedzający podział majątku między wspólników (tzw. sprawozdanie likwidacyjne). Po zakończeniu (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 459-490)

  składają walnemu zgromadzeniu do zatwierdzenia. § 2. Likwidatorzy powinni po upływie każdego roku obrotowego składać walnemu zgromadzeniu sprawozdanie ze swej działalności oraz sprawozdanie (...)

 • Rozwiązanie i likwidacja spółki z o.o.

  upływie każdego roku obrotowego, do czasu zakończenia likwidacji, likwidatorzy zobowiązani są sporządzać sprawozdanie ze swojej działalności oraz sprawozdanie finansowe.   4. Spłata (...)

 • Rozwiązanie i likwidacja spółki akcyjnej

  są sporządzić sprawozdanie ze swojej działalności oraz sprawozdanie finansowe. Spłata wierzytelności i podział majątku spółki W okresie likwidacji zaspokojeniu podlegają wszystkie (...)

 • Prawo własności przemysłowej (art. 1 - 62)

  wynalazek, wzór użytkowy albo wzór przemysłowy do korzystania. Art. 21. W przypadku przekazania wynalazku, wzoru użytkowego albo wzoru przemysłowego do korzystania zgodnie z art. 20, z (...)

 • Wniosek o wykreślenie spółki z.o.o. po zakończeniu likwidacji

  o wykreślenie spółki z rejestru należy złożyć na formularzu KRS-X2 do którego należy dołączyć sprawozdanie likwidacyjne wraz z potwierdzeniem jego ogłoszenia. Wniosek o wykreślenie

 • Zawieszenie działalności spółki z o.o.

  majątku pozostałego po zaspokojeniu lub zabezpieczeniu wierzycieli (sprawozdanie likwidacyjne) i po zakończeniu likwidacji, likwidatorzy powinni ogłosić w siedzibie spółki to sprawozdanie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • sprawozdanie z-06b druk

  Witam Gdzie znajde wzór druku sprawozdanie, który podałam w temacie mojego postu?Z góry dziękuję


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane