Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lepszy los małych przedsiębiorstw

  jednostka mikro skorzysta z jakiegokolwiek uproszczenia w zakresie sprawozdania finansowego i sprawozdania z działalności, nie będzie mogła stosować wartości godziwej oraz skorygowanej ceny (...)

 • Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach tylko do 1 marca

  ogłoszenia w pełnej postaci, np.: 2006/S 12-034567 do sprawozdania należy wpisać ten numer w postaci: 34567-2006.Czy można podać więcej niż jeden przedmiot zamówienia?Tak. Formularz sprawozdania (...)

 • Rząd obiecał ulżyć firmom, teraz się wycofuje

  tysięcy złotych. Za publikację jednej strony sprawozdania w Monitorze Polskim B biznesmen musi bowiem zapłacić 771 złotych. Jakie ułatwienia zostały w deregulacji bis? (wybór) 1. skrócenie

 • Porada prawna na temat sprawozdania dla gus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sprawozdania dla gus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wzmocnienie roli dialogu społecznego?

  informacji za okres swojej kadencji. Ponadto ze względów statystycznych utrzymano obowiązek przedstawienia sprawozdania za dany rok kalendarzowy. Doprecyzowanie regulacji i zmiany proceduralne

 • Sprawozdanie Zarządu z działalności spółki

  ustawy. 5. Jednostka mała, która ma obowiązek sporządzania sprawozdania z działalności zgodnie z ust. 1, może nie sporządzać tego sprawozdania, pod warunkiem że w informacji dodatkowej (...)

 • Uwaga! Nasze dzieci w niebezpieczeństwie

  , dlatego składam gorące podziękowania Panu Prezesowi GUS, prof. Józefowi Oleńskiemu i krajowemu koordynatorowi HBSC, Pani Dr Joannie Mazur za podjęcie tej inicjatywy Rzecznika i twórczą

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  sprawami wymienionymi w niniejszym dziale lub umowie spółki, wymaga: 1) rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania zarządu z działalności spółki, sprawozdania finansowego za ubiegły rok (...)

 • Udzielenie absolutorium procedury i konsekwencje prawne

  : udziału w walnym zgromadzeniu, w tym wypowiadania się w przedmiocie swojego absolutorium, przeglądania oraz przedkładania uwag na piśmie do sprawozdania zarządu z działalności spółki, (...)

 • Nowe sprawozdania dotyczące podatków lokalnych

  , według stanu na dzień 30 czerwca roku podatkowego, w którym jest sporządzane sprawozdanie. ##baner## Terminy przekazywania sprawozdania podatkowego w 2018 r. Pierwsza część sprawozdania (...)

 • Rynek telekomunikacyjny w Polsce na przełomie lat 2005 - 2007/2008

  przekazały sprawozdania z prowadzonej działalności za rok 2007.7) Liczba konsumentów wraz z klientami korzystającymi z dostępu do Internetu poprzez telefony komórkowe. Użytkownik - osoba powyżej (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane