Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Majątek wspólny małżonków

  małżeński po zawarciu umowy z funduszem.   Członek otwartego funduszu jest zobowiązany zawiadomić fundusz na piśmie o każdorazowej zmianie w stosunku do treści powyższego oświadczenia, (...)

 • Informacja o postępowaniu spadkowym

  o tym postępowaniu (gdy się ono zakończyło lub nie rozpoczęło) pozostaje skierowanie wniosku do sądu o wszczęcie postępowania o stwierdzenie nabycia spadku. Wniosek o stwierdzenie (...)

 • Współposiadanie mieszkania wspólnego małżonków

  wpływ miałaby taka sytuacja na sprawę rozwodową oraz późniejszą sprawę o podział majatku? Skoro jest to Państwa wspólne mieszkanie, nie może Pan saodzielnie zmieniac do niego zamków, (...)

 • Porada prawna na temat sprawa o podzial majatku

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sprawa o podzial majatku, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Moje zarobki a alimenty na dziecko mojego męża

  Czy ktoś może mi powiedzieć co powinnam zrobić, mój narzeczony jest po rozwodzie i ma z pierwszego małżeństwa 1 dziecko. Zamierzamy wziać ślub, (...)

 • trudny podzial?

  Witam.Od kilku miesiecy toczy sie w sadzie moja sprawa o podzial majatku i splate zobowiazania wobec banku.Odbyly sie juz 2 sprawy i wszystko stanelo wmiejscu.A (...)

 • Apelacja po wyroku o podział majątku.PILNIE PROSZĘ O POMOC!!!!

  Mój ex-mąż złożył apelację do wyroku o podział majątku po rozwodzie. Mnie wyrok satysfakcjionuje. Teraz dostałam wezwanie na sprawę apelacyjną? (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane