Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przełomowe zmiany w służbie komorników?

  również wprowadzenie zmian dotyczących opłat egzekucyjnych za egzekucję świadczeń niepieniężnych (chodzi zwłaszcza o eksmisje). Jeśli chodzi o pozostałe opłaty (za czynności (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  pozostaje w związku z działalnością tego zakładu lub oddziału.Art. 34. Powództwo o zawarcie umowy, ustalenie jej treści, o zmianę umowy oraz o ustalenie istnienia umowy, (...)

 • Przedstawienie dokumentu w postępowaniu cywilnym

  Wypowiedziałem lokatorom umowę najmu z 3-letnim okresem wypowiedzenia. Sprawa w toku. Pozwany w odpowiedzi na pozew w uzasadnieniu napisał "istotnie dnia 29.08.1996 roku pozwani zawarli umowę najmu

 • Porada prawna na temat sprawa o eksmisje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sprawa o eksmisje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  wniosek o skazanie obwinionego za zarzucany mu czyn bez przeprowadzania rozprawy i wymierzenie mu określonej kary lub środka karnego albo odstąpienie od wymierzenia kary lub środka karnego. § 2. Wniosek (...)

 • Opłaty za mieszkanie po rozwodzie

  wspólnego zamieszkiwania reguluje sposób korzystania z tego mieszkania w ten sposób, że pokój o powierzchni 24 m2 przyznaje do wyłącznego korzystania powódce, pokój o powierzchni 16 m2 pozwanemu (...)

 • Eksmisja i przydział lokalu socjalnego

  - opinia prawna, Wypowiedzenie umowy najmu i eksmisja - opinia prawna, Wykonanie wyroku nakazującego eksmisje lokatora najem, eksmisja, wypowiedzenie, egzekucja, mieszkanie, najemca, lokator, lokal zastępczy

 • III - Kodeks postępowania karnego - Środki przymusu. Postępowanie przygotowawcze

  . O wszczęciu, odmowie wszczęcia albo o umorzeniu śledztwa zawiadamia się osobę lub instytucję państwową, samorządową lub społeczną, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, (...)

 • II - Kodeks postępowania cywilnego - Sąd. Strony. Koszty

  , co do których sprawa nie jest zakończona. DZIAŁ III. INTERWENCJA GŁÓWNA I UBOCZNAArt. 75. Kto występuje z roszczeniem o rzecz lub prawo, o które sprawa (...)

 • Ile trzeba zapłacić w sądzie?

  zaocznego; zarzuty od nakazu zapłaty; interwencja główna i uboczna; wniosek: o wszczęcie postępowania nieprocesowego, o ogłoszenie upadłości, o wpis i wykreślenie w księdze (...)

 • Kodeks postępowania karnego

  czynności z udziałem oskarżonego, o którym mowa w § 1.§ 3. Oskarżonemu, o którym mowa w § 1, postanowienie o przedstawieniu, uzupełnieniu lub zmianie zarzutów, akt oskarżenia oraz (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane