Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprawa cywilna

  Witam, Szanowni Państwo mam taki problem do rozwiązania, a nie bardzo wiem gdzie i kogo się poradzić. Ponad 3 lata temu miało miejsce zbiegowisko (...)

 • Sprzedaz artykulu przez portal tablica.pl

  Sprawa wyglada tak Sprzedałem konsole przez portal Tablica.pl jako osoba prywatna i tez osoba prywatna kupila ta konsole, oczywiscie konsola była sprawna (...)

 • Pracownik banku wyłudzał kredyt podrabiając podpis - czy ubiegać o odszkodowanie

  Sprawa dotyczy mojej Mamy. Pracownik oddziału banku wykorzystując dane mojej Mamy oraz podpis wyłudził kredyt od swojego banku (SKOK) w wys. 5 tys (...)

 • Sprawa o zadośćuczynienie

  Witam. Post będzie odrobinę dłuższy, ale inaczej się nie da. W listopadzie 2012r. popełniłem przestępstwo z art 267KK (włamanie do komputera (...)

 • Tymczasowe aresztowanie

  Mój konkubin nie stawil sie na sprawe poniewaz wyjechal za granice do pracy, wezwanie mial w charakterze oskarzonego w sprawie karnej za poslugiwanie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane