Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mieszkanie własnościowe, nie płacenie czynszu, skreślenie z listy członków

  Czy skreślenie z listy członków prowadzi bezpośrednio do eksmisji? Co z moim prawem własnościowym do mieszkania? Jakie są praktyczne skutki skreślenia (...)

 • Liczniki wody!

  Witam pare miesiecy temu spoldzielnia mieszkaniowa zalozyla nam licznik do pomiaru wody. Okres rozliczeniowy juz trwa - od kwietnia tego roku, do tej (...)

 • Fundusz wymiany okien

  Witam, Mam nastepujacy problem: W 2005 r kupilem mieszkanie (spoldzielcze,wlasnosciowe). Spoldzielnia, do ktorej naleze, prowadzi od 1999r fundusz wymiany (...)

 • zameldowanie a oplaty za media

  Moj wnuk jest zameldowany u nas od urodzenia, zameldowany ale nie mieszka a spoldzielnia dolicza mi opalty za media. Probowalam zglosic w spoldzielni fakt (...)

 • prawo do zamontowania anteny?

  niedawno przeprowadzilam sie do nowego mieszkania-mam spoldzielcze wlasnosciowe prawo do lokalu. spoldzielnia mieszkaniowa podpisala umowe z 1 dostawca (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane