Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Komornik-prosze o informacje.

    Bardzo prosze o informacje,co z domu moze zajac komornik?Czy takie przedmioty jak pralka automatyczna,lodowka,komputer dziecka moga byc zajete? Roman (roman25) (...)

  • EGZEKUCJA KOMORNICZA Z NIERUCHOMOŚCI WSPÓLNEJ MAŁŻONKÓW

    Proszę o pomoc , Komornik prowadzi egzekuję względem mojego małżonka ( wspólnota majątkowa ustawowa) i skierował egzekucje do naszej nieruchomości (...)

  • Egzekucja z dotacji UE

    Czy dotacje srodków UE do jednostek finansów publicznych sa wyjęte spod egzekucji komorniczej?

  • Komornik i jego uprawnienia

    Czy komornik ma prawo, zająć sprzęt będący nie moją własnością w ramach mojego zadłużenia. Czy mam obowiązek wpuścić komornika do domu, jeżeli (...)

  • Grozi mi bezdomność przez bank- pomocy

    Tydzień temu dostałam od komornika Zawiadomienie o Wszczęciu Egzekucji z Nieruchomości. Egzekucja na mocy tytułu- nakazu zapłaty w postępowaniu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane