Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup mieszkania przed a spłata kredytu po zawarciu małżeństwa - opinia prawna

  majątku), dopiero wówczas w razie ewentualnego sporu, sąd będzie mógł uznać, że spłata nastąpiła z majątku osobistego a nie wspólnego. Podkreślić jednak należy, iż w takiej (...)

 • Kredyt konsumencki na nowych zasadach

  zabezpieczenia spłaty kredytu, w przypadku kredytów w rachunku bieżącym lub jeżeli spłata przypada na okres, w którym stopa oprocentowania kredytu nie jest stopą stałą).   Kredytobiorca będzie (...)

 • Częściowa spłata a wstrzymanie egzekucji

  egzekucji, spłata długu, umorzenie egzekucji

 • Porada prawna na temat spłata

  Nie szukaj dłużej informacji na temat spłata, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprzedaż mieszkania i cele mieszkaniowe

  w art. 21 ust. 1 pkt 32 lit. a) lub lit. e). Jeśli chodzi o spłatę kredytu to musi to może to spłata musi być dokonana po sprzedaży - nie pomniejszy ewentualnego podatku spłata kredytu lub (...)

 • Wspólna spłata kredytu nie jest darowizną

  nie można mówić o darowiźnie, a więc także o obowiązku podatkowym, wynikającym z ustawy o podatku od spadków i darowizn. Źródło: Tax Care kredyty, spłaty kredytów, wspólna spłata, podatki

 • Częściowa spłata po złożeniu pozwu

  jego doręczeniem pozwanemu wraz z pouczeniem o sprzeciwie lub zarzutach. pozew, spłata, nakaz, nakaz zapłaty, uchylenie, sprzeciw, zarzuty

 • Nakaz zapłaty a wcześniejsza spłata części długu

  dłużnik. nakaz, zapłata, dług, spłata długu, powództwo przeciwegzekucyjne

 • Spłata udziału byłego małżonka w majątku wspólnym

  , a sąd powinien uwzględnić to przy ustalaniu rat. Nie jest więc wykluczone, że w takim przypadku sąd jednak postanowi o sprzedaży mieszkania i podziale uzyskanej ze sprzedaży ceny. spłata, udział, (...)

 • Spłata kredytu za przychód ze sprzedaży mieszkania

  wykorzystania zwolnienia podatkowego w związku z dokonaną spłatą kredytu hipotecznego. mieszkanie, sprzedaż mieszkania, zwolnienie, spłata kredytu, spadek, przychód zwolniony, cele mieszkaniowe

 • Zdolność kredytowa

  wypowiedzenia umowy kredytowej, Podstawa prawna: ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz. U. 2002 r., Nr 72 poz. 665 ze zmianami) kredyt, zdolność, bank, spłata, wypłacalność

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • brak splaty pozyczki i nie otrzymanie umowy spolki

  Witam wszystkich, temat jest dosyc obszerny ale staralem sie wiekszosc strescic, mam nadzieje, ze jestem w odpowiednim dziale . W dzisiejszych rolach (...)

 • spłata

  Chcę się dowiedzieć czy spłacając za kogoś zadłużenie w TBS muszę spłacić również odsetki?Oczywiście mieszkanie to otrzymałam po spłacie (...)

 • art. 286 § 1 kk

  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem (...)

 • sprawa spadkowa

  Moze ktos sie orientuje w takiej sprawie. Umiera maz i ojciec 3 dzieci, nie zostawia testamentu. Spadkobiercy dziedzicza zgodzie z prawem. Najwieksza czesc (...)

 • PRESCO!POMOCY!!!

  Kilka dni temu dostałam pismo od firmy Presco że przejęła dwa lata temu długo od firmy kontrolerskiej za przejazd bez ważnego biletu. Co ciekawe (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane