Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sposób prowadzenia księgi protokołów

  protokołów znajdować się będzie oryginał. Jeżeli bowiem uchwała jest protokołowana przez notariusza, to u niego musi zostać oryginał, a spółka w księdze protokołów umieszcza (...)

 • Protokół ze zgromadzenia wspólników

  powinien znajdować się w księdze protokołów. uchwała, protokół, protokołowanie, zgromadzenie wspólników, sp. z o.o., księga protokołów

 • Dowód z księgi protokołów w spółce z o.o.

  , księga protokołów, protokół, spółka, uchwała, dowód,

 • Porada prawna na temat spółka z oo księga protokołów bezpłatny wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat spółka z oo księga protokołów bezpłatny wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Księga protokołów spółki z o. o.

  odpisów protokołów zgromadzenia wspólników. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka z o. o., księga, księga protokołów, uchwały, (...)

 • Ważność uchwały o odwołaniu zarządu

  postanowieniami umowy spółki, chyba że nie ponosi winy. Członek zarządu powinien przy wykonywaniu swoich obowiązków dołożyć staranności wynikającej z zawodowego charakteru swojej działalności. (...)

 • księga udziałów sp.z o.o.

  sprzeczna z komentowanym przepisem).   spółka z o. o., księa udziałów

 • Protokół ze zgromadzenia wspólników

  Spółka z o. o. ze 100% udziałem gminy, co oznacza, że organ właścicielski składa się z jednego wspólnika. Uchwały, które nie wymagają zmiany umowy spółki, podejmowane są zgodnie (...)

 • Czas na sprządzenie protokołu

  . 1344). protokół, księga protokołów, zgromadzenie wspólników, spółka z o.o.

 • Umowa między członkiem zarządu a spółką z o.o.

  umowy, przesyłając jednocześnie do sądu wypis takiego aktu notarialnego. Zgodnie z art. 15 kodeksu spółek handlowych, zawarcie przez spółkę kapitałową, a taką jest spółka z ograniczoną (...)

 • Księga udziałów spółki

  Jakie elementy powinna zawierać księga udziałów spółki z o. o.? Gdzie mogę znaleźć przepisy lub wzór takiej księgi? Odpowiednimi przepisami w tym wypadku są postanowienia kodeksu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • windykacja spółki z O.O.

  Co zrobić? FGŚP wypłacił pracownikom Spółki z O. O. świadczenia za 03,04/1999 i uzyskał tytuły wykonawcze z 02/2000 i 02/2004 na spółkę. Spółka (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Skąd wziąć regulamin sklepu internetowego

  Prowadzę sklep internetowy, strona zawiera regulamin sklepu, jednak regulamin ten nie był aktualizowany od momentu założenia sklepu. Do tej pory nie (...)

 • SN postanowienie

  Witam! Mam wielki problem z dotarciem do Postanowienia SN z dnia 5 marca 2008 roku Sygn. akt V CSK 447/07 Czy ktoś może mi pomóc w dotarciu do treści (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane