Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Czy chodziło Ci o: spółka z o o

 • Spółka z o.o. a strata

  powstałych po zmianie lub rozszerzeniu profilu działalności spółki z o.o., z zastrzeżeniem powyższych ograniczeń czasowych i kwotowych. spółka z o.o., strata, (...)

 • Jednoosobowa spółka z o.o.

  inną jednoosobową spółkę z o.o., jedyny wspólnik może wykonywać wszystkie uprawnienia zgromadzenia wspólników, jeżeli spółka z o.o. w wyniku (...)

 • Spółka z o.o. z obcokrajowcem

  Chcę utworzyć sp. z o.o. z obywatelem Ukrainy, gdzie ja miałbym 51% udziałów a pozostałe udziały małżeństwo z obywatelstwem Ukrainy. Czy są przeszkody w utworzeniu takiej (...)

 • Porada prawna na temat spółka z o.o.

  Nie szukaj dłużej informacji na temat spółka z o.o., zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Spółka z o.o. jako komplementariusz

  Czy jeżeli firma sp. komandytowej zawiera nazwę sp. z o.o. , np.: "x sp. z o.o. i wspólnicy spółka komandytowa" to pan X może odpowiadać jako komplementariusz, czy też (...)

 • Majątek małżonków a spółka z o.o.

  to robić w $? Zysk firmy, która jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością jest jej (czyli spółki) własnością. Spółka z o.o. jest osobą prawną i sama jest właścicielem (...)

 • Spółka z o.o. w organizacji

  trwania spółki z o.o. w organizacji Spółka z o.o. w organizacji powstaje z chwilą podpisania aktu notarialnego obejmującego umowę spółki - czyli z (...)

 • Spółka z o.o. w organizacji

  ? Spółka może rozpocząć działalność przed otrzymaniem numeru NIP i REGON. Jednakże Spółka z o.o. uzyskuje status spółki z o.o. w organizacji z chwilą (...)

 • Spółka z o.o. w likwidacji

  uchwały wspólników o rozwiązaniu spółki, należy posługiwać, w obrocie gospodarczym, firmą spółki z dodatkowym oznaczeniem "w likwidacji" np. "ABC sp. z (...)

 • Osoba zagraniczna a spółka z o.o.

  ;łki z o.o. jest osobą fizyczną, która nie posiadazezwolenia na pobyt w Polsce na czas nieoznaczony, a więc spełniona jest przesłanka o brakuzgody na osiedlenie się, co z kolei (...)

 • Spółka z o.o. z jednoosobowym zarządem-rezygnacja

  W sp. z o.o. z jednoosobowym zarządem Prezes zrezygnował z funkcji Prezesa i członka zarządu. Czy wspólnik ponosi odpowiedzialność w czasie braku Prezesa i czy Prokurent może (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Spółka z o.o. (3)

  Dokładna charakterystyka sp. z o.o. (l_bienek) gdzie? e-prawnik odpowiedzialność członków w spółce z o.o. wg. nowego kdeksu spółek handlowych (...)

 • Spółka z o.o. (2)

  Likwidacja, upadłość, układ (Ptyś) Co likwidacja, upadłość, układ ? Maciek K. upadłość Hugo

 • Spółka jawna spółka Z o.o.

  Witam. Moi znajomi programiści chcą otworzyć firmę, będą wspólnikami maja wkład po 5000 tyś i sprzęt. Jakie rodzaju działalność powinni otworzyć?

 • Spółka z o.o. a dotacje UE

  Witam serdecznie. Chciałabym poruszyć dwa tematy: 1. czy spółkę z o.o. mogą założyć osoby fizyczne prowadzace dzialanlnosc gospodarcza? (ta (...)

 • kancelaria jako spółka z o.o.

  Czy radca prawny może założyć kancelarie działającą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Radcowie prawni mogą tworzyć tylko (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane