Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Solarium tylko dla dorosłych

  1.000 zł do 50.000 zł za: udostępnienie solarium małoletniemu;  nieumieszczenie w miejscu udostępniania solarium informacji, jakie należy umieszczać w miejscu udostępniania solarium, albo

 • Małolaty nie skorzystają z solarium

  ryzyku związanym z korzystaniem z solarium; Podmiot świadczący usługi w zakresie udostępniania solarium zobowiązany będzie umieścić w miejscu udostępniania solarium czytelne i widoczne (...)

 • Małoletni nie skorzysta z solarium

  promieniowania ultrafioletowego na zdrowie oraz zachęcanie do badania znamion i zmian skórnych.   solaria, małoletni, dzieci, zakaz reklamy, solarium, udostępnianie solariów, rak skóry, (...)

 • Porada prawna na temat solarium

  Nie szukaj dłużej informacji na temat solarium, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kilka działalności gospodarczych

  Prowadzę działalność gospodarczą (solarium), jestem płatnikiem VAT. Chciałbym w najbliższym czasie założyć firmę remontowo - budowlaną ( jednoosobowa działalność gospodarcza). Posiadam uprawnienia

 • Zakładanie firmy

  ), a jeżeli nie, to czy muszę informować pracodawcę o zamiarze założenia swojej firmy? Chcę założyć salon solarium, a pracuję w firmie budowlanej (umowa na czas nieokreślony). W zasadzie nie ma (...)

 • Karnet na basen - usługa czy towar

  biletów wstępu i karnetów na fitness klub, saunę, solarium i siłownię, powyższe świadczenia zostały uznane za usługi związane z rekreacją i sportem, przy czym niektóre z nich mieszczą (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Kary dla pracowników solarium

  Witam.Chciałam po krótce opisać mój problem w pracy.Praca dodatkowa tzw "przejściówka"-solarium. Chodzi o notoryczne karanie pracowników za najmniejsze (...)

 • Podwyżka alimentów

  Napisałam o podwyżkę alimentów po okresie 5 lat,dziecko ma obecnie 10.Po pierwszej rozprawie ojciec dziecka podważył moje koszty utrzymania dziecka (...)

 • jak udowodnic oszednosci posiadane przed zawarciem zwiazku malzenskiego

  Pracuje w Niemczech od 4 lat.Zyjac oszczednie udalo mi sie zaoszczedzic spora kwota.Wkrotce bede sie zenil.Oszczednosci z przed malzenstwa stanowia rzekomo (...)

 • Alimenty na dziecko - jak długo do rąk matki ?

  Witajcie, Mam zasądzone alimenty na dziecko płatne do rąk matki. Czy i po jakim czasie można przelewać alimenty na konto dziecka ? Chcę aby alimenty (...)

 • Zniesławienie i zniewaga

  Jestem notorycznie obsypywana obelgami przez rozchisteryzowaną kobietę, która twierdzi, że przyczyniłam się do rozpadu jej małżeństwa ?! Na mój (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane