Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  niewykorzystanego urlopu. 6. Dni wolnych od pracy wynikających z rozkładu czasu pracy w pięciodniowym tygodniu pracy nie wlicza się do urlopu wypoczynkowego. 7. Tryb udzielania (...)

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  ;Przepis ust. 1 pkt 2 i 3 stosuje się odpowiednio do ubezpieczonego.  3. W przypadku gdy prawo do zasiłku macierzyńskiego powstało w okresie urlopu wychowawczego, zasiłek macierzyński

 • Powrót do pracy w trakcie wychowawczego

  rezygnacji z odpowiednim wyprzedzeniem, pracodawca nie może jej nie dopuścić do pracy. pracownik, pracownica, rodzicielstwo, urlop wychowawczym skrócenie urlopu, rezygnacja, powrót do pracy

 • Porada prawna na temat skrócenie urlopu wychowawczego wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat skrócenie urlopu wychowawczego wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ujęcie urlopu bezpłatnego w świadectwie pracy

  ustania tego stosunku, z powodu braku środków finansowych,  okresu korzystania z urlopu bezpłatnego i podstawy prawnej jego udzielenia,  wykorzystanego urlopu wychowawczego,  (...)

 • Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy

  uzupełniających i wzór wniosków o wypłatę, oraz tryb ich składania, a także przekazywania środków finansowych Funduszu i dokonywania wypłat świadczeń z Funduszu, mając na uwadze czytelność (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Praca na urlopie macierzyńskim

  Czy można pracować na zlecenie na urlopie macierzyńskim? (Arabella) Urlop macierzyński przysługuje kobiecie, która ma urodzić dziecko. Poród ma (...)

 • Skrócenie urlopu wychowawczego!!

  Witam W chwili obecenej jestem na urlopie wychowawczym czy mogę poprosić pracodawcę, aby przyjął mnie wcześniej czy moge miec z tym problem.Czy pracodawca (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane