Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot opakowań zwrotnych

  przyjmowania wszystkich opakowań w tej samej cenie. Zwrot pełnej kaucji dotyczy tylko opakowań, za które sklep pobrał kaucję przy zakupie. Pozostałe zaś opakowania sklep ma obowiązek (...)

 • Wyjaśnienia dotyczące ograniczeń handlu w niedziele i święta

  . 305).    Na podst. www.pip.gov.pl, www.mpips.gov.pl handel w niedziele, niedziela, market, sklep, zakupy, czas pracy, wolne

 • Wyłudzenie bezzwrotnej dotacji przez bezrobotnego

  sklep, kupił drzwi sklepowe, kupił półki; zapewne wszystko dzięki dotacji. Sklep jednak cały czas zamknięty, jako się rzekło. I w ten sposób podatnicy (w tym także osoby które otwierając (...)

 • Porada prawna na temat sklep

  Nie szukaj dłużej informacji na temat sklep, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Mąż nie chce się ze mną dzielić pieniędzmi z utargu.

  się na sklep pochodzą z jego i Pani zarobków, należą one do majątku wspólnego, a więc podlegają co do zasady podziałowi. Oznacza to również, że na chwilę obecną, jeśli sklep (...)

 • Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych

  , wójt, straż gminna, kontrola, alkohol, sprzedaż, sklep

 • Dostaniesz 14 dni na zwrot towaru do e-sklepu

  uchwalona jeszcze w tym roku. Dariusz Madejski, e-prawnik.pl internet, zwrot towaru, zakupy, umowa na odległość, e-sklep, konsument, prawa konsumenta, koszty wysyłki, zwrot kosztów

 • Jak prawidłowo udostępnić regulamin sklepu internetowego?

  być dostarczony tak, by umożliwiał jego pozyskanie i zapisanie w normalnym toku czynności, np. poprzez przesłanie regulaminu pocztą elektroniczną.  regulamin sklepu, sklep internetowy

 • Informacja o zamknięciu sklepu

  się on niejako zadeklarował, iż sklep będzie otwarty w określonych godzinach. Przedsiębiorca, o którym mowa w pytaniu, nie ma też obowiązku zawierania umów z potencjalnymi klientami. Także i z (...)

 • Mąż nie che się ze mną dzielić pieniędzmi z utargu.

  ;lnego i jako taki będzie podlegał przyszłemu podziałowi. Nawet jednak gdyby sklep należał do majątku osobistego męża, to dochód zeń (utarg) należy do majątku wspólnego, skoro cytowany (...)

 • Prawo do bycia zapomnianym

  baz oraz kopii zapasowych sklepu. Czy sklep ma obowiązek usunąć te dane? Sklep będzie mógł przetwarzać dane Pana B w bazie głównej oraz archiwalnej, a także w kopiach zapasowych, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki

  Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć (...)

 • sklep internetowy

  Witam Obecnie rezyduję w Anglii i rozważam założenie sklepu internetowego w ramach portalu Allegro zajmującego się sprzedażą towarów zakupionych (...)

 • c.o. - sklep w obrębie WM - koszty wspólne

  Witam i bardzo prosze o pomoc. Mieszkam w dużej wspólnocie mieszkaniowej - A. z budynkiem ścianą połączony jest drugi budynek - WM B. Na parterze (...)

 • sklep Suncosmetics

  W listopadzie 2012 r. zakupiłam zestaw do opalania natryskowego od Suncosmetics w sklepie internetowym dostępnym na ich stronie.Wszystko by było w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane