Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Cyfrowy Polsat złamał prawo? Jest zawiadomienie do prokuratury

  ). Uznanie za program zestawu audycji i innych przekazów rozpowszechnionego przez spółkę Cyfrowy Polsat prowadzi do stwierdzenia, że rozpowszechnienie odbyło się bez koncesji zatem z naruszeniem (...)

 • Cyfrowy Polsat na cenzurowanym

  również skarg napływających do Urzędu. Wątpliwości UOKiK budzą dodatkowe obowiązki nakładane na przedsiębiorców przy zakupie praw do publicznego odtwarzania relacji sportowych z Euro 2008 - Cyfrowy (...)

 • Zgoda na przejęcie Sferii

  większościowym Telewizji Polsat, Invest Banku, Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Polsat oraz największej polskiej platformy cyfrowej - spółki Cyfrowy Polsat, która (...)

 • Porada prawna na temat skarga na cyfrowy polsat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat skarga na cyfrowy polsat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zobacz, co zrobić z za głośnymi reklamami

  też jedna ze stacji religijnych. Oni przesadzili z głośnością dwukrotnie, czyli o ponad 3 dBPolsat, Polsat 2, Polsat Sport Extra, Polsat Sport, Polsat Play, Polsat Film, (...)

 • Mecze w systemie pay-per-view. Jest decyzja UOKiK

  pierwszy z uczestników zmowy dostarczy dowody na istnienie kartelu, nie był jego inicjatorem i zaprzestał niedozwolonych działań może uzyskać nawet na całkowite zwolnienie z sankcji pieniężnej. (...)

 • KRRiT obrońcą wiary katolickiej?

  . Dzisiaj Helisńska Fundacja Praw Człowieka zwróciła się do KRRiT o przedstawienie informacji na temat ilości i zakresu interwencji wobec nadawców. Fundacja chce znać liczbę skarg na

 • Postępowanie w sprawie Euro 2008

  dodatkowe obowiązki nakładane na przedsiębiorców przy zakupie praw do publicznego odtwarzania programów. Telewizja Polsat jest jedynym właścicielem w Polsce praw do transmisji relacji (...)

 • Opłacanie abonamentu telewizyjnego

  Od roku posiadam Cyfrę +, za którą płacę 130 zł. Odbieram między innymi program 1 i 2 oraz programy radiowe. Oprócz tego płacę abonament telewizyjno-radiowy na poczcie. Doszły mnie słuchy, iż

 • Płatne transmisje meczów to łamanie prawa? Mogą dostać karę

  praw do transmisji - spółki Sportfive, prawo naruszyć mogło jedenastu przedsiębiorców: UPC Polska (Warszawa), Cyfrowy Polsat (Warszawa), Vectra (Gdynia), Multimedia (Gdynia), Toya (Łódź), (...)

 • Obniżka cen połączeń do sieci komórkowych dla abonentów TP

  w sieciach ruchomych MTR (mobile termination rates).Opłaty za połączenia do sieci operatora P4 oraz Cyfrowy Polsat pozostają na niezmienionym poziomie, w związku z czym również opłaty (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • abonament za TV i radio

  Aż nie moge uwierzyć w to co wymyśliło SLD odnośnie ściągania abonamentu!!! Zastanawiam się czy z prawnego punktu widzenia listonosz ma prawo przeszukiwać (...)

 • CYFROWY POLSAT

  Witam, ostatnio wygasła mi umowa z cyfrowym polsatem, zadzwoniłam więc na infolinię co mam zrobić, aby zmienić pakiet na mniejszy. Uzyskałam informację, (...)

 • presco

  Witam, mam też problem z tą firmą, ale nie mam żadnych zobowiązań w stosunku do nich. Odkupili "dług" (nie sprawdzili) i teraz mnie atakują. Mam (...)

 • cyfrowy polsat - wypowiedzenie umowy

  Dzień dobry! Mam problem z cyfrowym polsatem. Skończyła mi się stara umowa i styczniu została podpisana nowa umowa na 24msc- z nową ofertą. Jednak (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane