Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ponowne złożenie wniosku do KRS

  ,bądź przepis art. 19 ust. 3 ustawy o KRS w zw. z art. 19 ust. 4 ustawy o KRS.(w postanowieniu sąd powinien wskazać podstawę prawną).Przepisy art. 130 k.p.c. stanowią, iż jeżeli pismo procesowe (...)

 • Opłata za zmiany w KRS

  opłaty w różnych wysokościach - pobiera się opłatę wyższą. Zgłaszając zatem przedstawione zmiany w KRS będą one objęte jednorazową opłatą wynoszącą 400 zł. Stała opłata za ogłoszenie (...)

 • Zwrot kosztów odpisu z KRS

  poniesione przy składaniu wniosku o sporządzenie odpisu z KRS-u. Przepisy kodeksu postępowania cywilnego przewidują wymóg oznaczenia miejsca zamieszkania lub siedziby stron będących przedsiębiorcami (...)

 • Porada prawna na temat siedziby krs

  Nie szukaj dłużej informacji na temat siedziby krs, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Udostępnianie informacji gospodarczej

  wskazał takiego adresu - na adres siedziby dłużnika wezwania do zapłaty zawierającego ostrzeżenie o zamiarze przekazania danych do biura.Ustawa weszła w życie 26 kwietnia 2003r.

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  uwagi na zmianę siedziby - informację o państwie, do którego przeniesiono siedzibę, i rejestrze, do którego wpisano podmiot.2. W przypadku oddziałów przedsiębiorców

 • Dodatkowe biuro firmy a wpis do KRS

  miejscowości powinien być podany do KRS. Jeśli nie dochodzi do zmiany siedziby głównej to również nie ma konieczności podawania adresu, przy którym będzie się mieścić (...)

 • Doręczenie a wykreślenie adresu spółki w KRS

  wystarczające będzie naszym zdaniem złączenie odpisu (aktualnego) z KRS, bez adresu pozwanej. Możliwe, że postępowanie zakończy się bez udziału strony a wyrok uprawomocni się, jeśli kurator nie (...)

 • Aktualny odpis z KRS do pozwu

  pozew jeśli załączę do niego odpis z KRS, który na dzień dzisiejszy ma ok. 4 m-cy (wydany dokładnie 14/12/2007)? Właściwie żaden przepis nie wskazuje wprost na obowiązek załączania do pozwu (...)

 • Miejsce złożenia wniosku o wpis do KRS

  spółki? Sądem właściwym do rejestracji spółki będzie sąd siedziby spółki, a nie miejsca prowadzenia działalności. Wniosek składa się na specjalnych, urzędowych formularzach.   Krajowy (...)

 • Pomyłka w adresie spółki jawnej

  Rejestru są prawdziwe (art. 17 ust. 1 ustawy o KRS), jako prawidłowy adres siedziby spółki przyjmuje się adres zgłoszony do KRS i taki adres powinien być zgłoszony do urzędu skarbowego. (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane