Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo korzystania ze wspólnego mieszkania

  , wspólność małżeńska, separacja, rozwód

 • Ustanie małżeństwa a wspólność majątkowa

  k.r.o. (Wyrok z dnia 13 maja 1997 r. (sygn. akt III CKN 51/97). majątek, wspólność, ustawowa, ustanie, separacja, rozwód, zniesienie, trwanie, wyrok, uprawomocnienie się,

 • Wspólność małżeńska - zbycie udziału

  bezudziałowa, w czasie jej trwania małżonkowie nie mogą rozporządzać swoimi prawami do majątku wspólnego i nie mogą wyzbyć się ich na rzecz osób trzecich. współwłasność, wspólność majątkowa (...)

 • Opinia prawna na temat separacja małżeńska

  Nie szukaj dłużej informacji na temat separacja małżeńska, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nadanie klauzuli wykonalności przeciwko małżonkowi

  wierzyciel, chcąc prowadzić egzekucję przeciwko małżonkowi dłużnika staje przed koniecznością wytoczenia powództwa przeciwko temu małżonkowi. egzekucja, klauzula wykonalności, separacja, małżonek, (...)

 • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

  separacji ustają jej skutki.§ 3. Znosząc separację, sąd rozstrzyga o władzy rodzicielskiej nad wspólnym małoletnim dzieckiem małżonków. SEPARACJA. DZIAŁ V Art. 61[7]. § 1. Krewnymi w linii (...)

 • Zniesienie wspólności w trakcie rozwodu

  orzeczonej przez sąd). Jeżeli by tak było, to, wspólność majątkowa małżeńska ustałaby już z dniem orzeczenia separacji, Zakładamy jednak, iż pomiędzy Państwem nie została orzeczona separacja. (...)

 • Rozdzielność majątkowa

  przez sąd rozdzielności z mocą wsteczną w stosunku do chwili wydania wyroku w tej sprawie. Wspólność małżeńska majątkowa, rozdzialność małżeńska majątkowa, rozwód, separacja, (...)

 • Rozdzielność majątkowa a podział majątku

  małżeńska, małżonkowie, majątek wspólny

 • Umowny podział majątku po orzeczonej separacji

  ). wspólność małżeńska, zniesienie, separacja faktyczna, współwłasność

 • Separacja majątkowa

  majątku. wspólność ustawowa, rozdzielność majątkowa, zniesienie wspólności ustawowej, umowa majątkowa małżeńska, współwłasność, zniesienie współwłasności, podział majątku

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane