Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Co nowego dla ubogich i seniorów?

  wprowadzeniu zmian program „Senior+” spotkał się ze znacznym zainteresowaniem samorządów. W szczególności dotyczy to nowego rodzaju placówki. Chodzi o Klub „Senior+&rdquo

 • Resort pracy dofinansuje domy seniora

  . Projekty będą realizowane na podstawie umów jednorocznych od 1 lipca do dnia 31 grudnia 2015 r. Oferty można składać od 8 czerwca do 30 czerwca 2015 r. Ofertę należy złożyć w Generatorze Ofert „Senior

 • Renta dożywotnia pod lupą UOKiK-u. Są pierwsze zarzuty

  pięciu spółek (TUnŻ Europa, Fundusz Senior, Fundusz Hipoteczny Gwarancja, Fundusz Hipoteczny Omnes, Fundusz Hipoteczny Dom S.A.), wobec których wszczęto postępowania w sprawie naruszenia zbiorowych

 • Porada prawna na temat senior

  Nie szukaj dłużej informacji na temat senior, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Renta za mieszkanie. Jest raport UOKiK

  pisemne informacje kierowane do konsumentów. Zakwestionowanych zostało 17 przekazów reklamowych sześciu spółek (TUnŻ Europa, Fundusz Senior, Fundusz Hipoteczny Gwarancja, Fundusz Hipoteczny Omnes, (...)

 • Jest pomysł na odwróconą hipotekę

  zostać przeznaczone przez kredytobiorcę na dowolny cel. Nie musi on posiadać zdolności kredytowej ani zwracać otrzymanych pieniędzy. Aby dostać wsparcie senior musi przepisać bankowi swoje mieszkanie. (...)

 • Bezpłatne leki dla seniorów

  ;ponad 60%.     bezpłatne leki, senior, apteka, lekarstwo, osoby starsze, zdrowie, refundacja, leczenie, pacjent, recepta, 75+, 75plus

 • Program „Opieka 75+” - czyli gminy zaopiekują się seniorami...

  , opieka, stary, senior, specjalistyczne usługi opiekuńcze, osoba samotna, wiek 75 lat

 • Program Leki 75+ z korzyścią dla pacjentów

  po uruchomieniu tego systemu. Program Leki 75+, pacjent, chory, leczenie, senior, apteka, lek, lekarstwo, geriatria, bezpłatne leki

 • Odwrócona hipoteka. Ustawa czeka na podpis prezydenta, co się zmieni?

  wieczystego gruntu. Wycena nieruchomości Suma pieniędzy, jaką otrzyma senior będzie zależna od rynkowej wartości nieruchomości. Pieniądze trafią do nich przez okres określony w umowie. Oznacza (...)

 • Renta dożywotnia. UOKiK wykrywa nieuczciwe praktyki

  właściciel mieszkania będzie regulował także czynsz za przejmowaną nieruchomość. W rezultacie senior mógł skorzystać z oferty przekonany, że oprócz wypłacanej mu renty hipotecznej, z osobnych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Senior walczy z PKP

  Jestem seniorem ale dużo podróżuje bo w końcu mam czas żeby zrobić coś dla siebie. Jednak ostatnio dowiedziałem się w PKP, że ulga przysługuje (...)

 • odwrócona hipoteka - co to takiego?

  witam, doczytałem gdzieś, że na zasadzie odwróconej hipoteki można uzyskać dodatkowe świadczenia, które wypłacać będzie bank. Na jakich to dokładnie (...)

 • kancelaria adwokacka warszawa

  Poszukuję kancelarii adwokackiej w warszawie. Polecam Kancelarię Adwokacką adw. Dariusza Staniszewskiego w Warszawie. Bardzo dobry adwokat. Kancelaria (...)

 • Dobry adwokat - warszawa

  Witam. Poszukuję dobrego adwokata spraw rodzinnych w wawie. Polecam mec. Supera. pozdrawiam. strona supera.pl. Fala Moją sprawę prowadzi mec.Rogoyski, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane